Архів новин за 3.03.2010

В одному з торгово-розважальних центрів Полтави відбувся 3 турнір з боулінгу на кубок міського голови

Цього разу виборювати головний приз на доріжки вийшли представники 20 вишів обласного центру. Примітно й те, що у турнірі, присвяченому 8 Березня, вперше змагалися жіночі збірні. Повернулися з чемпіонату і наші кореспонденти.

3 березня 2010, 17:00

Світ відзначає 200 років від Дня Народження великого польського піаніста та композитора Фредеріка Шопена

Не забувають про його ім'я і в Полтаві. На камерний концерт учнів міської музичної школи №3 імені Бориса Гмирі до садиби-музею Володимира Короленка запросили і нашу знімальну групу.

3 березня 2010, 17:43

Освітяни міста знаходяться в постійних пошуках нових форм та напрямків роботи

З метою обміну досвідом на базі полтавських шкіл регулярно проводяться семінари. Теми, які порушуються на зустрічах, стосуються як навчального процесу, так і виховної роботи.

3 березня 2010, 17:47

«Особливості Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування – 2010 в умовах реалій сьогодення» – інформаційно-методичний семінар саме на цю тему пройшов сьогодні у сесі

Останній пов'язаний з конкурсом проектів підтримки місцевих ініціатив, який діє в державі з 2002 року. Його мета – активізувати місцеві громади для вирішення їх питань, окрім цього – допомогти і фінансово.

3 березня 2010, 18:01

А у актовій залі Палацу дитячої та юнацької творчості відбулися загальноміські батьківські збори

Окрім батьків учнів випускних класів, участь у заході взяли представнки міського управління освіти, психологи. Говорили доповідачі про умови зовнішнього незалежного оцінювання, а також ознайомили присутніх з функціонуванням сайту управління освіти, на якому можна дізнаватися усі нововведення у сфері.

3 березня 2010, 18:29

З прийняттям Верховною Радою закону про обмеження продажу і споживання слабоалкогольних напоїв та пива у місті планують розпочати рейди громадськими місцями

Подібні рейди у місті вже проводились з 2007 року в рамках відповідного рішення міськвиконкому. Проте відтепер перевірки дозволять не тільки попереджувати порушників, а й стягувати відповідні штрафні санкції. Останні, до речі, будуть застосовуватись як до тих, хто продає зазначені напої неповнолітнім, так і до тих, хто їх споживає у невідведених для цього місцях.

3 березня 2010, 18:33

Черговий рейд провели працівники інспекції з контролю за благоустроєм міста

Проте, цього разу увагу фахівців привернули не купи неприбраного снігу чи льоду: інспектори завітали на територію гаражного кооперативу, що поблизу зупинки Героїв Сталінграду. Річ у тім, говорять інспектори, що капітальні гаражі зведені незаконно, а кооперативу, згідно з документами, взагалі не існує. Натомість, голова кооперативу має власну точку зору на питання.

3 березня 2010, 18:34