Архів новин за 25.03.2010

Проривом у модному світі Полтави можна назвати кількаденне видовище, яке вирішили подарувати мешканцям міста у торгово-розважальному центрі «Конкорд»

«Тиждень моди» з дефіле та ясравим шоу - те, що виявилося як ніщо більш доречним для святкування третьої річниці від дня народження «Конкорду». Відкриття модного тижня бачили наші журналісти.

25 березня 2010, 17:00

У квітні 2010 року в Полтаві відбудеться художній конкурс листівок-привітань «Пам'ять жива»

Змаганння присвятять 65-й річниці з дня визволення України від німецьких загарбників та Перемозі у Великій Вітчизняній війні. Поки що ж триває відбірковий етап конкурсу у формі відкритих уроків з образотворчого мистецтва. На один з них, до гімназії №9 завітала наша знімальна група.

25 березня 2010, 18:04

Селекторна нарада з соціально-гуманітарних питань

Стан з виплати заробітної плати, пенсійне забезпечення, робота з багатодітними сім'ями та інші нагальні теми підіймалися на селекторній нараді з соціально-гуманітарних питань в обласній державній адміністрації. Цього разу заступник губернатора Надія Мякушко принципом роботи наради визначила не звітність, а інформування присутніх.

25 березня 2010, 18:07

Останнім часом в деяких ЗМІ та на Інтернет-ресурсах з'являється багато інформації про так звані електронні сигарети

Реклама останніх запевняє, що при їх використанні не утворюються шкідливі для здоров'я продукти згорання, такі як смоли, чадний газ та інші. Електронні сигарети рекламують як безпечний засіб для припинення куріння тютюнових виробів або як альтернативу курінню тютюнових виробів у місцях, де забруднення повітря димом заборонено. Чи дійсно вони не несуть шкоди здоров'ю, дізнавались у медиків наші журналісти.

25 березня 2010, 18:19

«Управління якістю діяльності вищих навчальних закладів за міжнародними стандартами менеджменту ISO 9001»

Близько 4 сотень науковців зібрала під дахом Полтавського університету споживчої кооперації України 35 міжнародна науково-методична конференція «Управління якістю діяльності вищих навчальних закладів за міжнародними стандартами менеджменту ISO 9001». До участі у заході запросили представників вишів Росії, Молдови, Білорусії. Науковці говорили про вдосконалення управління навчальною діяльністю, обговорювали інноваційні освітні технології, ділилися досвідом.

25 березня 2010, 18:21

Стан аграрного ринку Полтавщини

Стан аграрного ринку Полтавщини, забезпечення продовольчої безпеки області, а також – як запобігти зловживанням та правопорушенням при визначенні власників, орендарів і користувачів земельних та лісових ресурсів. Такі питання обговорювалися на засіданні постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин.

25 березня 2010, 18:22

«Український конституціалізм: історія, уроки, практика»

Умовам творення та головним постулатам найвидатнішої пам'ятки українського права ХVIII століття - Коституції Пилипа Орлика присвятили круглий стіл на тему «Український конституціалізм: історія, уроки, практика», що прошов в прес-центрі міського будинку культури. Наукове зібрання відбулося напередодні відзначення 300-річного ювілею першої писемної конституції України. Більше знають наші кореспонденти.

25 березня 2010, 18:24

22-го березня 2010-го року на посаду начальника Головного управління МВС в Полтавській області був представлений Олександр Рудяк

Попереднім місцем служби нинішнього головного міліціонера Полтавщини була автономна республіка Крим, де він займав посаду першого заступника начальника Головного управління МВС. Нині Олександр Рудяк призначений служити в регіоні, де розпочинав службу в органах внутрішніх справ у 1992-му році. На першій прес-конференції начальника Головного управління МВС в Полтавській області побували наші кореспонденти.

25 березня 2010, 18:27

Зранку 24-го березня на подвір'ї житлового будинку по вулиці Кричевського, 10 стався провал асфальтового покриття

Перед ганком утворилася яма глибиною близько чотирьох метрів. За її ліквідацію того ж дня взялися працівники ГЖЕДу №1, на балансі якого знаходиться будинок.

25 березня 2010, 18:29