Архів новин за 24.03.2010

Всі на бал! У Полтаві вже вкторе провели благодійний студентський бал

Кошти з нього цього разу перерахують на допомогу дітей з фізичними вадами. Про те, як пройшло феєричне дійство та як готувалися до нього юнаки та дівчата розповість Вячеслав Джиган.

24 березня 2010, 17:58

Проведення дозвілля маленьких полтавців

Які умови повинні бути створені для організацій, де проводять час наші діти, значення та перспективи розвитку дитячого руху та об'єднань у нашому місті, а також проблемні моменти їх діяльності обговорювали педагоги-організатори полтавських шкіл. На семінарі при 7 школі викладачі поділилися власним досвідом діяльності дитячих об'єднань, а також взяли участь у тренінгах, які допомогли зрозуміти роль таких організацій і визначити перспективи їх подальшого розвитку.

24 березня 2010, 18:00

В міській школі №4 визначили кращих знавців права серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Полтави

Правовий турнір пройшов у форматі гри «Що?Де?Коли?» В інтелектуальному змаганні участь взяли 15 команд. Яка з них отримала перемогу знають наші кореспонденти.

24 березня 2010, 18:11

З наступного навчального року студенти матимуть право самостійно обирати 25% дисциплін від обсягу професійної та практичної підготовки

Відповідний наказ був свого часу підписаний попереднім міністром освіти і науки Іваном Вакарчуком. Відтепер нормативні дисципліни, затверджені Міністерством освіти та науки, становитимуть 50%. Ще 25% як обов’язкові встановлюватиме навчальний заклад. 25% дисциплін обиратиме студент самостійно - зі списку, який пропонуватиме навчальний заклад. Такі зміни трактують як повагу до права вибору студента, однак на нього водночас лягатиме і певна відповідальність за якість власної професійної підготовки.

24 березня 2010, 18:14

24 березня світова спільнота відзначає день боротьби з туберкульозом

В Україні ситуація з цим захворюванням невтішна: з 1995 року маємо перевищення епідемічного порогу. Лише за 2009 у державі від недуги померло понад 8 тис. чоловік. Відтак, в Україні реалізується чимало програм по боротьбі з туберкульозом. Не виняток і Полтавщина. Про стан захворюваності в області та шляхи профілактики недуги говорили на засіданні круглого столу в обласному центрі здоров'я. Слухали доповідачів і Олександр Крумін та Альберт Івлєв.

24 березня 2010, 18:17

По-весняному плюсова температура за вікном – не завада улюбленому хоббі, переконують зимові рибалки

Попри те, що вже не раз провалювались під лід, вони продовжують сидіти над своїми лунками. Фахівці МНС в черговий раз наголошують – перебування на льоду, особливо при плюсовій температурі – реальна загроза для життя.

24 березня 2010, 18:19

Рівень розкриття злочинів загальнокримінальної спрямованості складає близько 70%

Хід виконання міської комплексної цільової Програми боротьби зі злочинністю та завдання на 2010 рік стало основним на порядку денному засідання Полтавського міськвиконкому. Рівень розкриття злочинів загальнокримінальної спрямованості складає близько 70%. Тут, у роботі правоохоронців вбачають як надбання, так і недоліки. Серед іншого – проблемним, на думку фахівців, залишається питання жебракування.

24 березня 2010, 18:21