Архів новин за 23.03.2010

Підвищення температури повітря спричинило швидке танення снігу

Відтак, приватні будинки, які знаходяться у низинах (такі будівлі, здебільшого, розташовані у Ленінському районі міста), почало підтоплювати. За підрахунками фахівців, наразі вода зайшла у понад 20 садиб. Тому у посиленому режимі працюють бійці міської аварійно-рятувальної частини. За роботою останніх спостерігала наша знімальна група.

23 березня 2010, 18:00

Увечері у п'ятницю, 19-го березня, полтавці, які дивилися шоу «Україна має талант», буквально «прикипіли» до телевізорів

В ефір харківського відбору потрапило кілька полтавських талантів, серед яких – Олена Ковтун. Молода жінка, яка не бачить від народження, своїм співом вразила не лише присутніх в залі та телеглядачів – журі аплодувало їй стоячи. У перші ж дні після ефіру, який зробив її знаменитою, з Оленою Ковтун зустрічалася Юлія Лис.

23 березня 2010, 18:13

У дусі народних традицій зустріли день прильоту птахів учні 5 школи

В день пам'яті сорока святих у філіалі-бібліотеці номер 9 діти дізналися про пташок, які повертаються із теплих країн, а також навчилися виготовляти обрядові тістечка, якими наші пращури закликали весну та перших жайворонків. Про народні звичаї та прикмети, пов'язані із початком весни, та про те, чи справджуються вони - розкажуть наші журналісти.

23 березня 2010, 18:16

«Я у світі»

Пізнавальний розвиток дитини – процес, якість якого безпосередньо впливає на її життя в майбутньому – зокрема на інтелект та місце в соціумі, вважають методисти міського методичного кабінету. Нова базова програма «Я у світі», яка почне впроваджуватися у дошкільних навчальних закладах з 1-го вересня, спрямована саме на пізнавальний розвиток дитини. Задля якісного її впровадження вже зараз навчають вихователів специфічним тонкощам майбутньої виховної роботи.

23 березня 2010, 18:52

Вони дарують прекрасне, змушують посміхатися, плакати та плескати до болі в долонях

Сьогодні в Україні відзначають день працівників культури та аматорів народного мистецтва. Це свято затвердили офіційно в березні 2000 року Указом Президента України. Як відзначили кращих працівників галузі у Полтаві дізнавалася наша знімальна група.

23 березня 2010, 18:55

38-річний полтавець часто відвідував медичні заклади міста, проте не з метою отримання фахової консультації чи проходження курсу лікування

Чоловіка цікавили виключно вміст шафок і чужих гаманців та сумок, де він викрадав матеріальні цінності. Затримати зловмисника вдалось співробітникам одного з підприємств «на гарячому». Подробиці – далі у випуску.

23 березня 2010, 18:57

Полтава вже давно стала студентським містом

За останні роки, кількість студентів зросла майже у 3 рази, відповідно постало питання про створення студентської поліклініки. Остання функціонує в місті з 2007 року. Про роботу, основні завдання і подальші плани розвитку йшлось на прес-конференції фахівців міського управління охорони здоров'я.

23 березня 2010, 18:58