Архів новин за 22.03.2010

1 квітня 2010 року у світі відзначатимуть 201-у річницю від Дня Народження нашого видатного земляка Миколи Гоголя

Окрім традиційних урочистостей та покладання квітів до пам'ятника письменнику вже вкотре відбудеться вручення літературної премії імені Гоголя. Про цьогорічні особливості вручення премії, визначення переможця дізнавася Вячеслав Джиган.

22 березня 2010, 18:12

У Полтаві вже вчетверте пройшов конкурс краси «Пані Полтавщини»

Наш регіон цьогоріч представили 11 чарівних полтавок. Фіналістка конкурсу буде змагатися на Всеукраїнському етапі змагання. Чию вроду, кмітливість та талант визнали найкращими та який головний приз отримала переможниця, знають наші кореспонденти.

22 березня 2010, 18:14

«Шляхами подвигу і слави» - таку назву носить пошуковий загін, що діє при 31 гімназії Полтави

Учні 8 класу досліджують події Великої Вітчизняної, спілкуються зі свідками та учасниками бойових дій, збирають експонати для куточку бойової слави. Чергове засідання клубу присвятили 65-й річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників.

22 березня 2010, 18:18

У школах Полтави активно впроваджують краєзнавчий підхід у навчанні

Акцент роблять на вивченні особливостей Полтавщини, маючи на меті кінцевий результат - прищеплення любові до рідного краю. Серед предметів, які передбачають розкриття краєзнавчого аспекту - географія. Це, вважають педагоги, один із предметів, що має найширші можливості для впровадження краєзнавчого підходу.

22 березня 2010, 18:20

22 березня православне християнство відзначає день 40 святих

Благодійний концерт з нагоди християнського свята відбувся сьогодні у Горбанівському пансіонаті ветеранів війни та праці. Вітати стареньких прийшли вихованці міського дитячо-юнацького клубу «Факел». Як це було, бачили і наші кореспонденти.

22 березня 2010, 18:22

Вже 17 років поспіль 22-го березня відзначають Всесвітній день водних ресурсів

Щороку цей день присвячений одному з аспектів, пов'язаних із водою і її значенням для життя людини. Всесвітній день водних ресурсів 2010-го присвятили її якості. Від вживання неякісної води щорічно в світі помирає більше людей, ніж від воєн та насилля - про це йшлося в доповіді ООН, підготовленій саме до Всесвітнього дня води. За підрахунками, у світі біля двох мільярдів тон води, відпрацьованих після життєдіяльності людини, щодня скидається у річки та моря, викликаючи розповсюдження хвороб та завдаючи непоправної шкоди екосистемам. Яка ситуація із якістю та кількістю води в Полтаві - з'ясовували наші журналісти.

22 березня 2010, 18:24

Соборний майдан Полтави в черговий раз став епіцентром подій щодо встановлення пам'ятника гетьману Івану Мазепі

Суботнього вечора, близько 100 пікетувальників, прибічників Мазепи хотіли, за їх словами, встановити основу для майбутнього пам'ятника. Такі дії, переконані представники комуністичної партії – чергова провокація і порушення чинного законодавства.

22 березня 2010, 18:32

Попри значні покращення у питанні ліквідації несанкціонованих звалищ сміття і встановлення близько 2 тисяч евроконтейнерів у нашому місті , залишаються проблеми щодо неналежного вивезення сміття

Зокрема тут фахівці наголошують на несумлінності самих громадян, щодо вивозу великогабаритного сміття. Про ці та інші питання говорили в понеділок на апаратній нараді у міськвиконкомі.

22 березня 2010, 18:34