Архів новин за 20.03.2010

Сьогодні свій перший матч у новому сезоні зіграв муніципальний футбольний клуб «Полтава»

Матч з кременчуцьким «Кременем» пройшов 20 березня на нейтральному полі у Харкові. Аби забезпечити полтавським футболістам гідну підтримку, керівництво клубу спільно з міською владою винайняло автобус для вболівальників. Як наших фанів відправляли на гостьовий матч бачили Олександр Крумін і Сергій Сепітий.

20 березня 2010, 15:00

Він подарував світові цілу низку музичних шедеврів

Його твори й досі хвилюють душу та серце слухачів. Вечір, присвячений творчості видатного австрійського композитора Вольфганга Амадея Моцарта влаштували члени зібрання полтавської інтелігенції «Слов'янський клуб». Побувала на дійстві і наша знімальна група.

20 березня 2010, 16:03

Фестиваль «Червона Рута» відкриває нові зірки

Для того, щоб стати учасником цьогорічного ХІІ Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики потрібно пройти обласний відбірковий конкурс. В Полтаві він відбувся в приміщенні Будинку культури турбомеханічного заводу. Про умови та перебіг творчого змагання Вячеслав Джиган далі.

20 березня 2010, 16:05

Полтавські школярі знайомляться ближче з українськими традиціями

Навчитися виготовляти стародавні ляльки їм допомагають відомі в місті мисткині, які проводять майстер-класи. Скільки зусиль та часу потрібно витратити, аби створити власну іграшку з тканини дізнавалися наші кореспонденти.

20 березня 2010, 16:07

Щороку аудиторія користувачів всесвітньої мережі Інтернет стає дедалі більшою

Її переважну частину становить молоде покоління - діти та підлітки. Вони не повністю усвідомлюють загрозу, що може чекати на них у віртуальному світі. Саме на цьому налогошували на тренінгу для вчителів інформатики, що пройшов в міському методичному кабінеті. Побувала на зібранні і наша знімальна група.

20 березня 2010, 16:10

У Ленінському районі Полтави працівниками відділу ветеринарної міліції було проведено перевірку одного з закладів громадського харчування

У результаті – численні факти порушення санітарно-гігієнічних норм, а також фальсифікації продуктів харчування. Правоохоронці неякісну продукцію вилучили, а діяльність закладу призупинили.

20 березня 2010, 16:12

Від початку року на 80% підвищився у Полтаві рівень кишкових захворювань у порівнянні з відповідним періодом минулого року

Наразі медики міста звертають увагу громадян на посилення заходів особистої гігієни, побоючись наслідків раптової повені. Тему продовжує Світлана Піскова.

20 березня 2010, 16:13

За 3 останні доби працівниками комунального підприємства «Міська шляхово-експлуатаційна дільниця» було вивезено 10 вантажівок сміття

Останнє, за допомогою спеціальної техніки, прибирали зі зливового колектора. Спостерігала за цим процесом і наша знімальна група.

20 березня 2010, 16:15