Архів новин за 2.03.2010

Генезис полтавської сорочки та її роль в долі жінки

Саме такою є тема експозиції традиційних вишиванок, що нещодавно відкрилася в художньому музеї імені Миколи Ярошенка. Зібрана колекція раритетних речей - результат великої пошукової експедиції полтавських колекціонерів. Детальніше розповість Вячеслав Джиган.

2 березня 2010, 15:39

«Іде весна - несе надію»

Під таким девізом пройшла благодійна акція, яку організувала творча команда міського будинку культури. В перший день весни вона подарувала благодійну концертну програму полтавцям. Під час мистецького заходу всі бажаючі могли долучитися до збору коштів на підтримку онкохворих дітей. Більше - у наступному сюжеті.

2 березня 2010, 16:03

«Проблеми та перспективи працевлаштування молоді у сучасному суспільстві»

Якість освіти у вищих навчальних закладах та завищені вимоги молоді до майбутнього місця роботи - такими є основні причини проблем працевлаштування випускників вишів. Про це говорили на засіданні круглого столу «Проблеми та перспективи працевлаштування молоді у сучасному суспільстві», що пройшов у педагогічному університеті. Із зустрічі повернулися і наші кореспонденти.

2 березня 2010, 16:08

У наших новинах ми неодноразово розповідали про те, як працівники податкової інспекції викривають підпільні конвертаційні центри

Чергову таку «тіньову» організацію виявили кременчуцькі податківці. На чолі конвертцентру стояв 44-річний мешканець міста на Дніпрі, а діяла установа понад 2 роки.

2 березня 2010, 16:11

Нині на маршрутах міста працює більше 300 одиниць громадського транспорту різної пасажиромісткості

Останні згідно нової автобусної мережі міста обслуговують пасажирів на 62 маршрутах. Про транспортну інфраструктуру міста і її подальший розвиток йшлось на прес-коференції заступника начальника відділу з питань транспортних перевезень та зв'язку Полтавського міськвиконкомі Ігоря Вериги.

2 березня 2010, 16:13

На початку весни світ традиційно відзначає День кішок

Пухнастих тваринок одні обожнюють, інші відносяться з пересторогою. Проте, поціновувачі кішок відзначають: така тваринка у домі - чудовий засіб від стресу та гарний метеоролог. Про один день з життя вусатих-полосатих - у сюжеті Олександра Круміна.

2 березня 2010, 16:25

Цьогорічна зима зі значними опадами стала причиною руйнування покриття доріг не лише в містах, а й на автотрасах державного значення

Полтавські водії нарікають: пересування дорогами області вимагає неабияких нервових та матеріальних затрат, причина цьому - масові вибоїни. Не виключення - і траса Київ-Харків, що проходить через Полтаву. Ситуацію з якості доріг на трасі вивчала Юлія Лис.

2 березня 2010, 17:28