Архів новин за 19.03.2010

Не зважаючи на те, що заклади охорони здоров'я Полтави упродовж останніх трьох років суттєво відремонтували та обладнали сучасною медичною технікою, простору для вдосконалення не бракує

Про майбутні технічні плани щодо підтримання належного санітарно-епідеміологічного режиму та інші питання порядку денного говорили на черговій міській медсестринській нараді.

19 березня 2010, 19:24

Мужності не має забуття

..Під таким девізом пройшов традиційний звітний концерт учнів та викладачів Полтавської школи мистецтв імені Раїси Кириченко. Дійство, що пройшло в концертному залі Палацу Дозвілля "Листопад" присвятили 65-й річниці Перемоги радянських військ у Великій Вітчизняній війні. Побувала на концерті і наша знімальна група.

19 березня 2010, 19:27

Шістнадцять років поспіль у третю неділю березня в Україні відзначають День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Від якості роботи комунальників безпосередньо залежить затишок та чистота на міських вулицях, у дворах, будинках та квартирах. Величезну армію полтавських поборників читоти та благоустрою напередодні професійного свята вітали представники міської влади.

19 березня 2010, 19:31

«Місцеві вибори мають пройти у 2010 році і за мажоритарним принципом

Така прозорість дасть можливість вирішувати нагальні питання на місцях, в тому числі – відродити і нафтогазову незалежність України» – таку думку висловив генеральний директор дочірнього підприємства «Полтаванафтогазгеологія» Генадій Сікалов на своїй прес-конференції. Побували на ній і наші журналісти.

19 березня 2010, 19:35

З метою подальшого підвищення рівню ефективності функціонування юридичних підрозділів в органах державної податкової служби у Полтаві був проведений Всеукраїнський семінар-нарада за участю юристів, пр

Фахівці зазначають, що за останні 2 роки вдалось суттєво покращити показники правової роботи, на майбутнє планують працювати у напрямку зменшення кількості скарг від населення до державних органів.

19 березня 2010, 19:37

З початку року українцям при купівлі взуття потрібно бути ще більш пильними - в своїх же інтересах

З першого січня за національними стандартами термін гарантії на повсякденне взуття скоротився до тридцяти днів. Такі зміни, коментують в обласному управлінні у справах захисту прав споживачів, - однозначно не на користь покупців.

19 березня 2010, 19:38

6 протоколів за одну перевірку - такі результати чергового рейду інспекції по контролю за благоустроєм міста

Цього разу полювали на тих, хто розклеює оголошення у невстановлених місцях: на стінах будинків, на ліхтарних стовпах. Адже це, говорять інспектори - порушення ст. 77 правил благоустрою міста. А тому вкотре попереджають: навіть за самовільно наклеяне оголошення можна сплатити штраф у кількасот гривень.

19 березня 2010, 19:40

Близько 415 тисяч гривень необхідно на проведення першочергових заходів у міському дендропарку

Серед них - створення живої огорожі вздовж нової дороги на Яківці, ліквідація аварійних дерев та паспортизація зелених насаджень. Про це йшлося на засіданні постійної депутатської комісії з питань екології та інноваційного розвитку міста. Крім того, до виконання робіт планують залучати не лише працівників КП «Декоративні культури», на балансі якого знаходиться парк, але й представників громадських організацій.

19 березня 2010, 19:41