Архів новин за 17.03.2010

У період з 16 березня по 5 травня Полтавський літературно-меморіальний музей імені Котляревського запрошує всіх бажаючих відвідати виставку народної жіночої прикраси 19-20 століття „Намисто, дукачі”

Тут можна побачити намисто, дукачі, хрестики із восьми регіонів України та автентичні фотоматеріали початку 20 столітя. Всього 21 екземпляр народної прикраси представили три колекціонери: Сергій Козлов із Полтави, Олексій Юшко із Миргорода та Юрій Коваленко із Черкас.

17 березня 2010, 14:40

З метою активізації екологічного руху, пошуку і розвитку юних талантів управління освіти Полтавського міськвиконкому провело міський етап щорічного Всеукраїнського конкурсу-огляду екологічних агіт-бри

Змагання проводиться серед вихованців загальносвітніх та позашкільних навчальних закладів. Побували там і наші кореспонденти.

17 березня 2010, 14:42

15 років тому у Полтаві почав діяти навчально-виховний комплекс №16, який на сьогодні лишається єдиним у місті закладом, що поєднав у собі дитячий садок та загальноосвітню школу

Наразі тут - 26 класів та 5 груп дошкільного відділення. Саме у стінах НВК №16 вихователям та педагогам вдається вдало реалізовувати програму наступності між дошкільниками, молодшими та старшими школярами. Переймати такий досвід сюди приїздять зі всієї області.

17 березня 2010, 14:44

Замість 100 тисяч гривень – за 4 тисячі на ринку

Саме за таку ціну збув викрадене з Лубенського Краєзнавчого музею молодик на центральному ринку міста. Наразі чоловіка затримано, йому погрожує позбавлення волі терміном до 7 років. Подробиці – далі у випуску.

17 березня 2010, 16:22

Близько 2-3 мільйонів гривень щорічно виділяється областю для розчистки річок

Як зазначають фахівці, Полтавщина у сфері вирішення водних питань займає чи не найвигідніше місце серед сусідних областей, особливо у питання співпраці з органами виконавчої влади і місцевого самоврядування. Фінансування яких проектів розчистки річок може реалізуватись цьогоріч обговорювали на засіданні постійної комісії обласної ради з питань екології та природокористування.

17 березня 2010, 16:26

Ведення у дію нового Закону України «Про акціонерні товариства» стало основною темою для обговорення на черговій раді директорів підприємств Полтави

Керівники вважають: даний закон ускладнить фінансово-господарську діяльність акціонерних товариств у державі, при тому, що саме такі організації виробляють понад 70 відсотків валового внутрішнього продукту.

17 березня 2010, 16:28

В наступному опалювальному сезоні міська влада планує скоротити витрати на енергоносії до 50%

В зв'язку із подорожчанням палива, якого Україні ніяк не уникнути, говорять у міській раді, необхідно перейти на новий формат використання енергоносіїв. Тож вже зараз розпочали роботу над впровадженням проекту «Реформа міського теплозабезпечення».

17 березня 2010, 16:33