Архів новин за 15.03.2010

У Полтаві пройшов конкурс «Юний віртуоз Полтавщини»

325 дітей - учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів Полтави та області демонстрували майстерність гри на музичних інструментах у шести номінаціях. Юних віртуозів слухали і наші журналісти.

15 березня 2010, 15:07

В міському будинку культури пройшов 1 тур 7-го Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Таланти багатодітної родини»

Мета творчого змагання – відродження та популяризація духовних цінностей багатодітних та малозабазпечених сімей з обдарованими дітьми. Завітав на мистецьке дійство і Вячеслав Джиган.

15 березня 2010, 15:09

Полтавська Мусульманська громада відзначила День Народження пророка Мухаммада

Це свято стали відзначати лише через 300 років після виникнення ісламу і, як вважають дослідники, не без впливу християнської традиції. Мухаммад є засновником однієї зі світових релігій — Ісламу. Більше знають наші кореспонденти.

15 березня 2010, 16:40

Інтелектуальна гра «Дебати», яка має давні традиції в англомовних країнах, продовжує набувати популярності і на Полтавщині

Перші учнівські інтелектуальні дебатні клуби розпочали свою діяльність в області у 1998-му році. Раз на рік у Полтаві проводять дебатні турніри, куди запрошують кращі команди Полтавщини. Відкритий обласний семінар-тренінг «Полтавський дебатний березень», який тривав протягом двох днів, передбачав заняття з інструкторами та показовий дебатний турнір.

15 березня 2010, 16:42

Викрав у чужої, аби подарувати своїй – саме так вчинив чоловік, поцупивши дитячу коляску біля дитячої поліклініки Київського району

Свої дії майбутній тато пояснює тим, що хотів зробити приємне своїй дружині дорогим подарунком. Нині чоловіка затримано, проти нього вже порушена кримінальна справа за фактом крадіжки.

15 березня 2010, 16:44

15-го березня вже 26 років поспіль у світі відзначають Всесвітній день прав споживача

Його призначення - перш за все підвищити активність громадян у споживацькій сфері. Проблема неякісної продукції, яка реалізовується з українських прилавків, надто серйозна, зазначають представники управління у справах захисту прав споживачів. Позитивне вирішення проблеми можливе лише за відстоювання своїх споживчих прав громадянами.

15 березня 2010, 16:45

Про стан доріг та наміри щодо робіт з відновлення асфальтобетонного покриття у місті на поточний рік говорили у понеділок на апаратній нараді у міськвиконкомі

Фахівці зазначили – наразі комунальний асфальтобетонний завод вже готовий до роботи мало не в цілодобовому режимі. Проте відповідні ремонтні роботи зможуть стартувати лише з настанням стабільної температури у +5 градусів.

15 березня 2010, 17:05