Архів новин за 13.03.2010

Тим часом триває прийом заявок для участі у фестивалі «Журавлиний ключ»

Фест знаний далеко за межами Полтавщини, адже для участі у ньому немає вікових обмежень. До того ж, з нагоди 5-річчя у проект вводять нові номінації, відтак, спробувати власні сили тут тепер можуть не лише композитори, але й вокалісти, музичні гурти та аранжувальники. Про відмінності та родзинки цьогорічного фесту «Журавлиний ключ» його засновником та керівником Віктором Журавлем спілкувались наші журналісти.

13 березня 2010, 14:46

У педагогічній практиці він здійснив дослід, який не має прикладів і нині

Основа останнього – масове перевиховання дітей-правопорушників. Сьогодні виповнюється 122 роки з Дня Народження відомого педагога та письменника Антона Макаренка. У колишній трудовій колонії під Полтавою, якій він віддав 8 років свого життя побувала наша знімальна група.

13 березня 2010, 14:48

Своє 19-річчя відзначила міська гімназія №9

Навчальний заклад має давню історію та традиції. На сьогодні його учні мають високі наукові та творчі досягнення. На урочистостях та святковому концерті до Дня гімназії побувала і наша знімальна група.

13 березня 2010, 14:54

Перше, що потрібно для досягнення будь-якої мети – усвідомлення своїх сил та можливостей

Саме таку пораду дає київський парапсихолог Валентин Завада. Свій майстер-клас на тему «Головні цілі людини» він провів в рамках тижня природничого факультету в Полтавському Національному педагогічному університеті імені Володимира Короленка. Побували на відкритій лекції і наші кореспонденти.

13 березня 2010, 14:57

А у приміщенні Управління ДАІ області підбивали підсумки роботи спеціалізовних громадських формувань за минулий рік

Бригади добровільних помічників охоронців правопорядку, у тому числі автоінспекторів, існують ще з радянських часів. Сьогодні до складу таких формувань у Полтаві входять близько 3 з половиною сотень чоловік. Підбиваючи підсумки роботи бригад дружинників за 2009, представники Державтоінспекції та міськвиконкому говорили і про проблеми, і про здобутки.

13 березня 2010, 14:58

Попри календарну весну, Полтаву останніми днями припорошило снігом

Прибирати останній мають комунальники і установи та організації міста на своїх прилеглих територіях. Проте, черговий рейд профільної інспекції міськвиконкому наочно демонструє, що керівники деяких підприємств ігнорують діючі в місті правила благоустрою, не прибираючи прилеглу територію від криги та снігу.

13 березня 2010, 15:00

План своєї роботи на 2010 рік обговорили члени Ради директорів

Її засідання відбулося під керівництвом голови Ради Олександра Кудацького та за участі секретаря міської ради Олександра Козуба. Передбачено розгляд питань залучення інвестицій в економіку, інноваційної діяльності, створення робочих місць для інвалідів, проведення спільних засідань Ради директорів та контролюючих, дозвільних органів. Члени Ради також подали пропозиції, які розглянуть найближчим часом.

13 березня 2010, 15:02