Архів новин за 12.03.2010

«Спіріт» – таку назву має колектив, який цими днями відзначив 10 років існування

Самі його учасники називають себе не колективом, а танцювальною сім'єю та мешкають не лише в Полтаві, а й в районах області. Об'єднала та вдохновила їх на танцювальні звершення керівник колективу Ірина Ніколаєва. Кращі номери танцюристів бачила наша знімальна група.

12 березня 2010, 18:16

Наразі понад 140 підприємств Полтавщини мають борги перед власними працівниками

Сума ж невиплачених зарплат становить близько 40 мільйонів гривень. Про це, зокрема, говорили на засіданні обласної координаційної робочої групи з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати.

12 березня 2010, 18:21

Полтавський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді ознайомив представників засобів масової інформації із своїми планами щодо методів і напрямків роботи у 2010-2011 році

Працівники центру планують звернути особливу увагу на проблеми молоді, що конфліктує з законом, а також профілактиці негативних явищ у молодіжному середовищі.

12 березня 2010, 18:23

Незабаром по всій Україні випускники шкіл складатимуть пробне незалежне оцінювання знань

Пункти, де таке тестування відбуватиметься, повинні відповідати санітарно-гігієнічним та вимогам техніки безпеки. Днями дотримання останніх у Полтаві перевіряли представники державного пожежного нагляду МНС міста.

12 березня 2010, 18:26

Відтепер полтавські студенти можуть поділитися своїми проблеми в різних сферах життя зі спеціальною громадською приймальнею, яку відкрили напередодні

Раніше вона була віртуальною, працювала лише в мережі інтернет. За якою адресою нині можуть поскаржитися студенти про наболіле з'ясовував Вячеслав Джиган.

12 березня 2010, 18:29

12 березня день відкритих дверей відбувся у Полтавському університеті споживчої кооперації України

Ректор вишу Олексій Нестуля не має сумніву: очолюваний ним освітній заклад - найкращий серед подібних на Полтавщині. Прикладом тому - локальна мережа з 2 тис. комп'ютерів, потужна електронна бібліотека, новітні програми навчання. Підтверджують слова ректора і його колеги, а також студенти кооперативного.

12 березня 2010, 18:31

Більше 400 приладів медичного обладнання отримає Полтавщина в рамках реалізації Урядової програми модернізації матеріально-технічної бази закладів охорони здоров'я

Серед них – електрокардіографи і необхідні для хворих на цукровий діабет прилади для вимірювання рівня глюкози у крові. Сертифікати на останні у п'ятницю вручали керманичам лікувально-профілактичних закладів міста.

12 березня 2010, 18:33

11 березня у Верховній Раді України оголосили про створення нової коаліції

Остання має назву «Стабільність і реформи», до неї увійшли 235 народних депутатів. В цей же день, екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко заявила пресі про перехід в опозицію. Вона переконана тому, що в кризу демократична команда не мала цілісності, через нерозуміння з Президентом. Віктор Ющенко, на переконання екс-прем'єрки, відчував у ній головного конкурента і два роки робив максимум, щоб Уряд не працював.

12 березня 2010, 18:36

У полтавської малечі до цьогорічного Міжнародного дня захисту дітей, який традиційно відзначають 1 червня з'явиться нове місце для розваг

Сучасний дитячий майданчик планують побудувати на території Київського району, у Павленківському парку. Які ще перетворення очікують на парк, окрім створення дитячої зони відпочинку – дивіться далі у випуску.

12 березня 2010, 18:38