Архів новин за 11.03.2010

Як в Україні, так і у світі продовжують вшановувати 196 річницю з дня народження видатного українського поета Тараса Григоровича Шевченка

Захід з нагоди річниці провели і у літературно-меморіальному музеї Івана Котляревського. Це – не випадково, говорять працівники закладу, адже Великий Кобзар дуже цінував творчість автора «Наталки-полтавки».

11 березня 2010, 17:05

Компанія «Воля», під брендом якої сьогодні працює ТОВ «Полтавські телекомунікаційні системи», зробила черговий крок назустріч полтавським абонентам

Найбільше пощастило мешканцям Алмазного та прилеглих мікрорайонів, адже відтепер за адресою Калініна, 14 діє новий контакт-центр. На відкритті останнього побували і наші кореспонденти.

11 березня 2010, 17:12

В Національному педагогічному університеті імені Володимира Короленка проходить тиждень природничого факультету

Одна з основних його подій - міжнародна науково-практична конференція на тему «Традиції та інновації менеджменту навчальних закладів». Свої доповіді на зібранні представили відомі українські науковці. Які нововведення вони пропонують в сучасній освітній системі дізнавався Вячеслав Джиган.

11 березня 2010, 17:19

10 березня традиційно є знаковим днем для аграріїв та землеробів нашої країни

Адже, згідно Указу Президента України від 1999 року, саме цього дня в державі відзначають День землевпорядника. Природньо, урочистості з цього приводу відбуваються і на Полтавщині, адже область, говорять фахівці - одна з провідних в Україні за рівнем розвитку аграрного сектору. Святкове дійство з нагоди Дня землевпорядника сьогодні відбулося у центрі естетичного виховання учнівської молоді, а вітати «винуватців» події прийшли перші особи міста та області.

11 березня 2010, 17:20

Попри складний з фінансової точки зору 2009 рік і спад на Полтавщині обсягів промислового виробництва рівень надходження до обласного бюджету не скоротився

Його виконання за доходами становить 525,3 мільйонів гривень, що складає 105,7% до запланованих показників. Про ці та інші питання порядку деного говорили на засіданні постійної комісії обласної ради з питань бюджету, підприємництва та управління майном.

11 березня 2010, 17:23

Вища академічна рада загальнонаціональної програми «Людина року» у номінації «Міський голова року» одним з трьох лауреатів визначила мера Полтави Андрія Матковського

У цьогорічному відборі номінантів програми беруть участь понад 800 експертів, яких делегували більш ніж дві сотні організацій, закладів, асоціацій, фондів та засобів масової інформації. Церемонія вручення дипломів найповажнішим людям року відбулася у столиці.

11 березня 2010, 17:24