Архів новин за 10.03.2010

Ще за часів Радянського союзу доглядачі музеїв Санкт-Петербургу, Москви, Києва та Одеси мали власну уніформу

В Україні ця традиція порушилась після здобуття Незалежності. Відновили її лише нині у Полтаві. Як відчуває себе міський музейний працівник у новому костюмі та як оцінює його естетичний вигляд дізнавалася наша знімальна група.

10 березня 2010, 09:00

Працівники Служби безпеки України на Полтавщині викрили чергові протиправні дії, пов'язані з розкраданням нафти та газового конденсату

При чому, серед осіб, котрі вигадали незаконну оборудку - і співробітник підприємства, яке видобувало паливо. Та наміри чоловіків не здійснилися: працівники СБУ затримали компанію «на гарячому».

10 березня 2010, 18:05

11 лютого поточного року набув чиності закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв»

Відповідні роз'яснювальні роботи і перевірочні рейди щодо попередження масового розпиття цих напоїв у місті стартували кілька років тому, проте, не мали гідної законодавчої підтримки. Ці питання обговорювали на прес-конференції заступника міського голови Віталія Нікіпєлова.

10 березня 2010, 18:08

16 лютого цього року Верховна Рада внесла зміни до Кодексу України «Про адмінправопорушення»

У результаті суттєво збільшилися штрафи за недбале ставлення до дотримання чистоти і порядку населених пунктів. Відтепер мінімальне стягнення за кинуте повз урну сміття чи то неприбрану прибудинкову територію становить 340 грн., тоді як до цього - лише 17 грн. Фахівці інспекції по контролю за благоустроєм Полтави говорять: кількість зафіксованих порушень наразі не зменшилася. Проте, інспектори сподіваються: зростання розмірів штрафів у 20 разів змусить громадян менше смітити та дотримуватися чистоти поблизу власних помешкань чи офісів.

10 березня 2010, 18:10

До очікуваної весняної повіні у Полтаві вже розпочали готуватися

На черговому засідання Полтавського міськвиконкому , серед іншого, виділено додаткові кошти у сумі близько 50 тисяч гривень для проведення вибухових робіт по ліквідації льодових заторів, на захист автомобільного мосту по вулиці Миру та на відкачку води з районів підтоплення.

10 березня 2010, 18:18

Він не лише митець, але й мандрівник-романтик

У виставковому залі творчого товариства «Художник» триває експозиція полотен полтавського живописця Олександра Очкала. Теми для своїх робіт він відшукує під час відвідин мальовничих куточків України та Європи. Мистецькими враженнями від перегляду виставки художника поділиться Вячеслав Джиган.

10 березня 2010, 18:57