Архів новин за 8.02.2010

Одноразовий посуд полюбився українцям

Швидко, дешево, і мити не треба. Він у вжитку – вже кілька років. На відміну від скляного або порцеляни, одноразовий легший, особливо – в разі використання його на пікніку. Чи є у «полімерів на столі», окрім зручності, потенційна небезпека для здоров'я споживача, дізнавались наші журналісти.

8 лютого 2010, 10:14

У школах Полтави проходять зустрічі з воїнами-інтернаціоналістами

До 21-ої річниці виводу радянських військ з Афганістану у школах міста проходять численні зустрічі зі свідками та учасниками тих подій – воїнами-інтернаціоналістами. На розмову з учнями до міської спеціалізованої школи №3 завітали колишні воїни-афганці Володимир Мєльніков та Михайло Кудряшов. Що вони розповіли молодому поколінню, знає Вячеслав Джиган.

8 лютого 2010, 14:04

Активісти Полтавського осередку ГО «Фронт змін» долучились до прибирання підходів до виборчих дільниць

Аби звести нанівець можливість травмування виборців під час волевиявлення, активісти Полтавського осередку громадської організації «Фронт змін» долучились до прибирання територій біля виборчих дільниць. Загалом у 3-х районах міста розчищали доріжки більше 100 чоловік.

8 лютого 2010, 14:27

За затримання злочинця – цілий мішок корму та офіційний документ

Саме такий подарунок отримав лабрадор Річард, який затримав неповнолітнього, озброєного ножем. Останній намагався незаконно проникнути у машину, яка знаходилася у дворі однієї з багатоповерхівок. Подробиці затримання зловмисника – далі у випуску.

8 лютого 2010, 15:20

За підсумками другого туру виборів Президента України, Віктор Янукович випереджає Юлію Тимошенко на 3,7%

Такі дані оприлюднили сьогодні на прес-конференції представники громадської організації «Знання України», спостерігачі якої працювали під час 1 та 2 турів виборів Президента України. Названі цифори – результат швидкого статистичного підрахунку, який проводився на окремо обраних дільницях.

8 лютого 2010, 16:05

У неділю в місті пройдуть народні гуляння – Полтава святкуватиме Масляну

Цей понеділок для православних вірян – перший день святкування Масляної. За народними звичаями, це свято відзначається упродовж тижня до Великого посту, який цьогоріч розпочнеться 15 лютого.

У неділю на всіх полтавців та гостей міста очікуватиме справжнє народне гуляння з традиційними млинцями на вулиці Жовтневій. Про цьогорічні родзинки і пригощання дізнавалась Крістіна Криженко.

8 лютого 2010, 17:25