Архів новин за 7.02.2010

7-ме лютого в Україні ознаменувалося другим туром виборів Президента

Українці мають можливість зробити вибір між двома кандидатами. За даними центральної виборчої комісії, у першому турі виборів Віктор Янукович набрав 35,32 відсотки голосів, Юлія Тимошенко - 25,05. Перші результати волевиявлення з'являться згодом, а тим часом про початок дня голосування із виборчих дільниць Полтави - Юлія Лис далі.

7 лютого 2010, 17:00

З дружиною на 5-ій виборчій дільниці голосував мер Андрій Матковський

5 виборча дільниця міста розташована у приміщенні кооперативного технікуму. Відтак, голосують тут мешканці саме центральних вулиць міста. З-поміж них - і родина міського голови Андрія Матковського. Сьогодні мер традиційно прийшов на вибори разом з дружиною. Голосує, говорить, за стабільність у державі.

7 лютого 2010, 18:02

В більш спокійному темпі, ніж під час проведення першого туру виборів Президента України 17 січня, нині працюють 2 окружні виборчі дільниці

Дільниця № 146 відповідає за вчасне та повне волевиявлення громадян-мешканців Київського і Ленінського районів міста, а 147-ій підпорядкований Октябрський район міста та Полтавський район. Про явку виборців, голосування вдома та проблеми з реєстром вже у день виборів Президента дізнавались наші журналісти.

7 лютого 2010, 18:04

В інформаційному агентстві «Новини Полтавщини» відбулася прес-конференція представників міжнародної громадської організації «За справедливі вибори»

На ній іноземні експерти, які працювали на Полтавщині, повідомили журналістам про найбільш резонансні факти порушень виборчого законодавства у проміжку між двома турами виборів Президента України та власне в день самих виборів 7-го лютого.

7 лютого 2010, 21:48

Без порушень, провокацій та фальсифікацій завершили волевиявлення на спеціалізованій виборчій дільниці №69 146-го округу

Тут – 100% явка виборців. Останніх чи не найменше по Полтаві – 44 людини, всі вони нині перебувають на лікуванні у 5-й міській лікарні, де і розташувалася виборча дільниця. Закривала її та підраховувала голоси і наша знімальна група.

7 лютого 2010, 21:50