Архів новин за 6.02.2010

У Головному управлінні Пенсійного фонду України у Полтавській області підбили підсумки роботи за 2009 рік

Не дивлячись на складну економічну ситуацію, говорять фахівці, пенсійні виплати вдалося навіть збільшити, в середньому – на 11%.

6 лютого 2010, 14:00

До свого 30-літнього ювілею Полтавська міська гімназія №31 відкрила власний музей історії школи

З його експозицій можна дізнатися чимало пізнавального про історію, наукові традиції та сучасні досягнення навчального закладу. Одними з перших відвідала музей і наша знімальна група.

6 лютого 2010, 14:48

10 лютого у світі відзначатиметься 120 років від Дня народження нобелівського лауреата, відомого російського поета Бориса Пастернака

Полтава теж долучається до святкувань. В літературно-меморіальному музеї Володимира Короленка зібралися пошановувачі творчості митця як поважного, так і зовсім юного віку.

6 лютого 2010, 14:50

Фахові конкурси, які проводяться у Полтаві для школярів, стимулюють останніх до активної пізнавальної діяльності

В цьому переконані не лише організатори Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика, але й координатор іншого, математичного змагання Лідія Семено. Вже 10 років у нашому місті з успіхом та великим задоволенням діти беруть участь в Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру». А для популяризації змагання його організатори вирішили провести дещо інший конкурс «Кенгуру» очима дітей». Яким бачать кенгуру полтавці, знають наші журналісти.

6 лютого 2010, 14:51

В міській гімназії №30 стартував обласний етап Х Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Змагання традиційно проводиться серед учнівської та студентської молоді. Цьогорічна кількість учасників – близько 300. Які завдання чекали на юних мовознавців, знають наші кореспонденти.

6 лютого 2010, 14:53

Молоде поповнення військовослужбовців сьогодні складало урочисту присягу перед Вітчизною

Щоправда, кожен з 90-та новобранців, які стояли на плацу, прийшов сюди за власним бажанням, адже служитиме за контрактом. Свідками цієї важливої події були військове керівництво, близькі та рідні новобранців і наша знімальна група.

6 лютого 2010, 14:56

Дитяча стоматологія у Полтаві нині розвивається дуже динамічно

Нині вона може запропонувати юним пацієнтам безболісні методи лікування, комфортні умови та кваліфікований підхід персоналу. Все це – про міську дитячу стоматологічну поліклініку. Про її здобутки на прес-конференції говорили головний лікар закладу Ганна Селькіна та начальник міського управління охорони здоров'я Сергій Котов.

6 лютого 2010, 14:58