Архів новин за 27.02.2010

У Галереї мистецтв напередодні яблуку ніде було впасти

Тут зібралися поціновувачі живопису. Всі ці люди прийшли на відкриття виставку художніх робіт «Кримська капель». Експозиція складається з 82 полотен, які презентують глядачеві Крим у всій його красі. Причому, роботи, котрі особливо припадуть відвідувачеві до душі, можна придбати для власної колекції.

27 лютого 2010, 14:54

У літературно-меморіальному музеї Володимира Короленка відкрилася виставка під назвою «Весна іде – красу несе»

«Весна іде – красу несе» – таку назву отримала персональна виставка жіночого одягу та прикрас, що відкрилася у літературно-меморіальному музеї Володимира Короленка. Авторка експозиції – вихованка зразкового художнього колективу «Господарочка» Палацу дитячої та юнацької творчості Ліза Путіліна. Для неї – це подія, що стала першою публічною демонстрацією творчості. В'ячеслав Джиган більше про виставку – далі.

27 лютого 2010, 14:56

Він не боявся Бога, та був покараний правоохоронцями

22-річний молодик, який напередодні Нового року пограбував Пантелеймонівський храм, що біля могили Івана Котляревського, відбуватиме заслужене покарання у місцях позбавлення волі. Щоправда, молодий рецидивіст подальшою своєю долею не переймається. Чому, знає Олександр Крумін.

27 лютого 2010, 14:57

Для городян танення снігу, попри намагання комунальників максимальну його масу вивезти за межі міста, теж неминуче

Спеціалісти з питань міських комунікацій до такої ситуації готові. Вони переконані: каналізація Полтави таку кількість води витримає. Ситуацію вивчала Юлія Лис.

27 лютого 2010, 14:58

Дамби, покликані рятувати полтавців від високого рівня води, – у повній бойовій готовності

Весна на порозі. На дорогах розстає сніг, на річках – крига. Цьогорічний паводок у Полтаві спеціалісти прогнозують вищим, ніж за останні декілька років. Рятувати полтавців від високого рівня води покликані і захисні дамби. Вони, переконують спеціалісти з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Ленінського району Полтави, – у повній бойовій готовності. Більше про їхню готовність знає В'ячеслав Джиган.

27 лютого 2010, 15:01

Тести з математики учням цьогоріч вирішити буде простіше та швидше

Їх структура змінилася. Такі нововедення в рамках підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання чекають на учнів загальноосвітніх навчальних закладів у 2010-му. Як оцінили такі зміни самі школярі, дізнавалися наші кореспонденти.

27 лютого 2010, 15:05