Архів новин за 26.02.2010

У полтавців з'явилася нагода краще пізнати культуру української іграшки

У Краєзнавчому музеї відкрилася виставка, яка зібрала воєдино різні види традиційних іграшок українського народу, лідируюче місце серед яких посідає лялька. Серед представлених експонатів – витвори рук мисткинь з різних районів Полтавщини.

26 лютого 2010, 17:48

У гімназії №32 пройшов семінар математиків

«Формування предметних компетентностей під час навчання математики та інформатики» – семінар під такою назвою відбувся у міській гімназії № 32. Вчителі зібралися, аби, по-перше, вдосконалити власну педмайстерність, а по-друге – поділитися новітніми методами проведення уроків. Спілкувався з педагогами Олександр Крумін.

26 лютого 2010, 17:51

У Полтаві стартувала акція по здачі донорської крові

«Навчись рятувати життя», – саме під такою назвою стартувала акція по здачі донорської крові. Ініціатором цього благодійного заходу стало міське управління у справах сім'ї, молоді та спорту. Під час першого візиту до станції переливання крові, яка працює при першій міській клінічній лікарні, завітало більше 30-ти студентів.

26 лютого 2010, 17:53

Під дахом Палацу культури турбомеханічного заводу зібралися фахівці, робота яких пов'язана з автотранспортом

Тут відбулася нарада між представниками Державтоінспекції та юридичними особами з приводу проходження останніми технічного огляду службових транспортних засобів. Запросили на засідання і представників податкової інспекції та пожежної охорони.

26 лютого 2010, 17:57

Сьогодні відбулась 24 сесія обласної ради 5 скликання

Серед питань, винесених на порядок денний, депутати затвердили програму економічного і соціального розвитку Полтавської області на 2010 рік. За окремими макропоказниками фінансисти прогнозують спад, проте в реальному секторі економіки очікують зростання на рівні 7%.

26 лютого 2010, 17:58

Ситуація із підтопленнями помешкань полтавців залежатиме від температурного режиму упродовж березня

Наскільки загрозливою буде ситуація із підтопленнями помешкань полтавців, залежатиме від температурного режиму упродовж березня – зазначив на прес-конференції начальник міського управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Володимир Кушнаренко. Якщо потепліє різко і грунт не встигатиме поглинати воду, тоді доведеться активно боротися зі стихією. Між тим у полтавців, які мешкають у приватному секторі, зараз ще є можливість розчистити прилеглі ділянки від снігу та забезпечити дренаж.

26 лютого 2010, 18:00

Поки надворі панує зима, фахівці інспекції по контролю за благоустроєм не припиняють виявляти недоліки у впорядкуванні прилеглих територій підприємцями Полтави

Цього разу нарікання інспекторів викликав стан території одного з ринків. Керівництву торговельної організації надано приписи на усунення недоліків. Представники ж адміністрації ринку запевняють: і без попереджень упорядковують закріплену територію постійно.

26 лютого 2010, 18:02

Замість того, щоб стати на шлях виправлення, юнаки забезпечили собі кількарічну «відсидку»

Замість того, щоб стати на шлях виправлення, вчинили новий злочин. Двоє юнаків, котрі познайомилися під час перебування у слідчому ізоляторі, через деякий час після звільнення вирішили зустрітися та поговорити про життя. Зустріч пройшла весело, та завершилася вчиненням грабунку випадкових перехожих. Тож, замість піти вчитися чи працювати, хлопці забезпечили собі кількарічну «відсидку».

26 лютого 2010, 18:06