Архів новин за 25.02.2010

Визначили кращу шкільну команду КВН

В Полтавському Національному педагогічному університеті імені Володимира Короленка визначили кращу шкільну команду КВН Полтави. Тепер фіналісти міського етапу клубу веселих та найкмітливіших будуть боротися за звання кращих на обласному етапі змагання. Сміх, дотепність та неабияку боротьбу, що точилася на сцені, бачила і наша знімальна група.

25 лютого 2010, 09:47

В інформагентстві «Новини України» відбулася прес-конференція генерального директора державного підприємства «Полтаванафтогазгеологія» Геннадія Сікалова

«Перші завдання нового Президента України» – такою стала тема прес-конференції генерального директора державного підприємства «Полтаванафтогазгеологія» Геннадія Сікалова, що пройшла в інформагентстві «Новини України». Новий Президент має вплинути на чинний уряд, який, вважає керівник, не дозволяє державним газовидобувним підприємствам реалізовувати в Україні блакитне паливо вдесятеро дешевше, ніж російський газ, а також попередити подорожчання хліба, яке запланували спекулянти.

25 лютого 2010, 09:52

30% особового складу правоохоронців Полтавщини мають педагогічну освіту

Це добре, вважає головний правоохоронець області Михайло Цимбалюк, адже такі фахівці виконують важливу виховну функцію у лавах міліції. Про це він говорив на зустрічі зі студентами педагогічного університету. Принагідно генерал-лейтенант прочитав майбутнім педагогам лекцію, відповів на питання молоді та привітав чоловіків з Днем захисника Вітчизни.

25 лютого 2010, 10:30

На Полтавщині вигадали безпрецедентну для України схему викрадення грошей з банківських рахунків

Безпрецедентну для України схему викрадення грошових коштів з банківських рахунків викрили нещодавно в одному з районів Полтавщини. Спритний мешканець Машівського району через Інтернет здійснював оплату послуг мобільного зв'язку, переводячи гроші з рахунків клієнтів відділення одного з українських банків. Так тривало майже півроку, аж поки мати однієї з потерпілих не звернулася до міліції. Правоохоронці діяли злагоджено, відтак, схему швидко розкрутили, а винних затримали.

25 лютого 2010, 11:16

У Полтавському національному технічному університеті підбили підсумки чергового міжнародного проекту

У Полтавському національному технічному університеті велику увагу приділяють розвитку університетської науки, відтак, вищий навчальний заклад часто є учасником міжнародних проектів. Один з таких – «Підтримка трансферу технологій і підприємницької діяльності в українських університетах» – втілювався у стінах вишу упродовж двох років. По його завершенню на підсумкову зустріч до Полтавського технічного університету прибули делегації від українських вищих навчальних закладів-співучасників проекту та іноземні гості.

25 лютого 2010, 13:23

Закінчився обласний тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2010»

З-поміж вісімдесяти чотирьох педагогів області, які брали участь у конкурсі, вже визначили переможців у п'яти номінаціях. Перемога у двох із них дісталася полтавкам. Детальніше – у нашому наступному сюжеті.

25 лютого 2010, 14:11

У поточному році у Полтаві планується працевлаштувати близько 5 тисяч осіб

Для соціального захисту громадян, які не здатні на рівних конкурувати на ринку праці, передбачено забронювати на підприємствах, в установах та організаціях 350 робочих місць. Ці та інші питання з 2-х годинною перервою на час проведення інаугурації Президента розглянули депутати на 50 сесії міської ради 5 скликання.

25 лютого 2010, 16:29