Архів новин за 24.02.2010

У зимовий період традиційно частішають випадки пожеж, спричинених необережним поводженням з вогнем

Представники Міністерства з надзвичайних ситуацій констатують: у зимовий період традиційно частішають випадки пожеж, спричинених необережним поводженням з вогнем та неправильною експлуатацією опалювальних приладів. Відтак, МНС-ники постійно проводять рейди помешканнями, аби перевірити знання громадянами правил техніки безпеки. Про останню з таких перевірок, проведену в Октябрському районі Полтави, – у нашому наступному сюжеті.

24 лютого 2010, 09:00

Найтепліші вітання з Днем захисника Вітчизни лунали і в оселі єдиного на Полтавщині Героя Радянського Союзу Кузьми Нездолія

До нього у святковий день завітали керманичі та представники міської і районної рад.

24 лютого 2010, 10:19

Черговий рейд інспекції по контролю за благоустроєм завершився на Леваді

У поле зору фахівців потрапив об'єкт незавершеного будівництва, а точніше – територія навколо нього. Будівельний майданчик мав досить непривабливий, з точки зору правил благоустрою, вигляд. За це представникам генпідрядника було надано припис. Як події розвивалися далі, знають Олександр Крумін та Павло Бабінчук.

24 лютого 2010, 10:40

День захисника Вітчизни – свято, знакове для кожного чоловіка

Особливо знаменним воно є для правоохоронців, адже їх робота – щодня захищати громадян, берегти їх спокій. Відтак, у лавах міліції цього дня традиційно не обходиться без урочистостей. Про святковий концерт на честь 23 лютого, котрий відбувся в актовій залі Головного управління МВС, – далі у сюжеті.

24 лютого 2010, 10:41

Комунальники продовжують роботу у цілодобовому режимі

Розповідають: у світлий період доби займаються розчистою великих вулиць та бульварів. З настанням сутінок і зменшенням потоку транспорту переходять на вузькі. З нічного рейду полтавськими вулицями, які комунальники прибирали від снігу минулої ночі, повернулась і наша знімальна група.

24 лютого 2010, 10:43

У Полтаві визначили кращого вчителя правознавства

За це почесне звання змагалося 15 педагогічних працівників області. Підсумки фіналу обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2010» дізнавався наш кореспондент Вячеслав Джиган.

24 лютого 2010, 11:29

В обласній прокуратурі на міжвідомчій нараді вирішували питання профілактики правопорушень серед дітей та молоді

Нова модель профілактики має замінити неефективні примусові методи. Прикладом для наслідування стануть відновні програми, які вже другий рік запроваджуються в Пирятині.

24 лютого 2010, 12:53

В обласній ради пройшов ІІІ, фінальний тур спільних засідань постійних комісій

Депутати останніх обговорювали питання, винесені на порядок денний 24 сесії обласної ради 5 скликання. Серед основних, що їх розглянуть на майбутній сесії, – план роботи обласної ради на І півріччя 2010 року і організацію оплачуваних громадських робіт.

24 лютого 2010, 13:39

Майже на 2 тисячі заяв менше надійшло у минулому році до Полтавського виконкому

Попри те, що вирішення питання звернення громадян є пріоритетним для органів місцевого самоврядування, тут фіксують і ряд недопрацювань. Серед лідерів за недоліками – міське управління житлово-комунального господарства і відділ з питань транспортних перевезень та зв'язку. Про це та інше йшлося на засіданні виконкому Полтавської міської ради.

24 лютого 2010, 14:03

Сьогодні у міськвиконкомі вирішували долю котельні, яка обслуговує мікрорайони Алмазний, Сади-1, 2 та 3

Котельня, яка розташована за адресою Ціолковського, 36 та обслуговує 267 житлових будинків й 228 об'єктів бюджетно-соціальної сфери, нині потребує капітальної реконструкції. На обговорення та затвердження було висунуто два варіанти подальшого оновлення найбільшого у місті джерела теплопостачання.

24 лютого 2010, 15:01