Архів новин за 23.02.2010

Замість суми у 17-51 гривню – від 340 до 1360-ти

Саме такий штраф доведеться сплатити громадянам, втім, ще більше змушені будуть викласти зі свого гаманця посадові особи та суб'єкти підприємницької діяльності, якщо вони не дотримуватимуться норм і правил благоустрою територій населеного пункту. Про зміни в природоохоронному законодавстві, які вступили в дію 16 лютого, йшлось на прес-конференції начальника інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста Юрія Стрюка.

23 лютого 2010, 14:06

Обласний тристоронній семінар, присвячений взаємовідносинам між державою, профспілками та роботодавцями, пройшов у приміщенні ОДА

Участь у заході взяли представники останньої, а також фахівці профільних Міністерств і відомств. Були і гості з-за кордону. Усі учасники семінару намагалися відслідкувати, яким чином розвивається в Україні соціальний діалог, які проблеми є у взаємодії профспілок та роботодавців та як їх можна вирішити.

23 лютого 2010, 15:00

У залі засідань обласної ради сьогодні відбулося спільне засідання постійних комісій

Їх члени обговорювали питання, винесені на розгляд 24 сесії обласної ради 5 скликання. Серед основних, що їх розглянуть на майбутній сесії, – Програма соціально-економічного розвитку області на 2010 рік, подовження контрактів керівників суб'єктів господарювання та реформи освітніх закладів регіону.

23 лютого 2010, 16:03

Підтримку та соціальні пільги отримують полтавські підприємства в рамках Міської програми «Добрі справи»

Міська програма «Добрі справи», яку свого часу ініціював міський голова Андрій Матковський, продовжує залучати всіх небайдужих до меценатської справи. Не залишаються осторонь її й аптечні мережі міста. Хто отримав від останніх додаткові пільги, знають наші журналісти.

23 лютого 2010, 16:03

У минулому році Полтава мала найнижчий в області показник смертності від хірургічних захворювань

Лікування та обстеження хворих з гострою хірургічною патологією проводилось з використанням якісних сучасних методик. Саме такими є одні з головних підсумків роботи по наданню невідкладної хірургічної допомоги полтавцям за 2009 рік. Чим мають пишатися медики міста вже цьогоріч, дізнавалися наші кореспонденти.

23 лютого 2010, 17:00

У Полтаві з'явилося нове патріотичне об'єднання – військово-історичний клуб «Полтава-300»

Його головна мета – залучити якомога більше туристів до відвідин Полтавщини та формувати національну самосвідомість у студентської молоді. На урочистому відкритті клубу побував і Вячеслав Джиган.

23 лютого 2010, 17:24

З Днем захисника Вітчизни вітання отримали і найшанованіші чоловіки Октябрського району Полтави

Серед них – ветерани та інваліди Великої Вітчизняної війни, ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС та воїни-інтернаціоналісти. Як відзначали винуватців свята, знають наші кореспонденти.

23 лютого 2010, 17:27

У приміщенні міської ради в День захисника Вітчизни вітали полтавців, які мають безпосереднє відношення до свята

У приміщенні міської ради в День захисника Вітчизни зібралися ті полтавці, які мають безпосереднє відношення до свята. Ветеранів Великої Вітчизняної війни, Збройних Сил, військовослужбовців, правоохоронців та представників служби МНС на урочистих зборах вітав міський голова Андрій Матковський.

23 лютого 2010, 17:33