Архів новин за 22.02.2010

Ряд розпорядчих місцевих програм, які було прийнято, починаючи з листопада 2008 року, дали можливість у кризовий час стабілізувати основні напрямки розвитку міста

Зокрема, минулоріч вдалось ввести в експлуатацію більше 62 тисяч м2 житла, в тому числі – в рамках реалізації програми «Доступне житло». Суттєву допомогу отримали й місцеві товаровиробники в рамках програми «Полтавська марка». Остання, до речі, отримає й продовження – у вигляді виставки. Про ці та інші питання говорили у понеділок на апаратній нараді у міськвиконкомі.

22 лютого 2010, 10:09

У місті стартував обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2010»

Їх – 25. Зостануться кращі з кращих. У Полтаві стартував обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2010». Конкурсанти мають провести урок з авторськими розробками, його самоаналіз та власний майстер-клас. На урочистому відкритті педагогічного змагання побувала і наша знімальна група.

22 лютого 2010, 12:58

Полтавський завод медичного скла почав виробництво медичного кисню

Вибух кисневого балону у луганській лікарні змусив фахівців по всій Україні ретельно перевіряти як кінцевий продукт, так і виробників медичного газу. Адже від якості кисню залежить життя важкохворих. Відтепер до числа виробників такого газу долучився і Полтавський завод медичного скла. Підприємство відкрило цех з виробництва медичного кисню, а 22 лютого запросило на огляд потужностей полтавських медиків та фахівців з техніки безпеки.

22 лютого 2010, 13:03

Комунальники активно розчищають вулиці міста від снігу

Снігову масу вивозять на околиці, а саме – на спеціально виділені для цього майданчики. За останні дві доби з центру Полтави вивезли 268 великогабаритних автівок, місткість кожної – в середньому 20 кубометрів.

22 лютого 2010, 13:07

У Міському будинку культури сьогодні лунали улюблені пісні старшого покоління

«Где же вы теперь, друзья однополчане?», «Офицеры», «Два кольори» – у Міському будинку культури сьогодні лунали улюблені пісні старшого покоління. Тут відбувся концерт до Дня захисника Вітчизни «Вам, ветерани, шана і любов». Нев'янучі хіти радянської музики слухали і наші кореспонденти.

22 лютого 2010, 14:48

В Обласному госпіталі для інвалідів Великої Вітчизняної війни з нагоди Дня захисника Вітчизни вітали ветеранів

Свято з піснями, віршами, квітами та вітальними листівками для пацієнтів хірургічного відділення шпиталю влаштували учні 4-ї загальноосвітньої школи.

22 лютого 2010, 15:57

У 24 міській школі поєднали 2 свята в одному

Під час заходу до 23 лютого, окрім тематичних творчих номерів та виступів ветеранів, привітали і 11 класників навчального закладу. Проте, оплесків удостоїлися лише ті, хто нещодавно відсвяткував власне 16-річчя: юнакам та дівчатам вручили паспорти громадян України.

22 лютого 2010, 16:44

У місті до Дня захисника Вітчизни лягли квіти до пам'ятника загиблим авіаторам у роки Великої Вітчизняної війни

У Полтаві урочисті заходи, присвячені Дню захисника Вітчизни, розпочалися ще напередодні. Так, у Київському районі міста до покладання квітів загиблим авіаторам у роки Великої Вітчизняної війни долучилось керівництво міста, району та всі небайдужі полтавці. Окрім цього, у військовій частині А – 2673 пройшли урочисті збори з врученням цінного подарунка та подяк від міста.

22 лютого 2010, 17:05