Архів новин за 19.02.2010

«Диво-сад моїх мрій» – під такою назвою презентувала свою виставку юна мисткиня, учениця 8-го класу Софія Федченко

На розсуд публіки вона представила 39 робіт, всі виконані за її власними оригінальними схемами. Бачили картини і композиції й наші журналісти.

19 лютого 2010, 15:43

Чергове засідання «Слов'янського клубу» пройшло у Галереї мистецтв

Зазвичай його президент Лариса Безобразова для зустрічей міської інтелігенції обирає різноманітні місця та різнобічні теми. Цього разу члени «Слов'янського клубу» насолоджувалися експонатами Галереї мистецтв та більше дізнавалися про її історію.

19 лютого 2010, 15:57

Фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров'я», який тривав у місті 2 місяці, добіг кінця

Реалізовується він у рамках міського проекту «Молодіжне середовище: проблеми та перспективи». Цьогоріч за звання кращого змагались команди з 34 навчальних закладів міста.

19 лютого 2010, 18:01

В обласній раді сьогодні відбулося спільне засідання 4 постійних депутатських комісій

На ньому депутати обговорили питання, винесені на порядок денний 24 сесії обласної ради 5 скликання.

19 лютого 2010, 18:07

Студенти Полтавського національного технічного університету відтепер працюватимуть з ліцензованим програмним забезпеченням світового рівня

Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка продовжує нести звання вишу європейського рівня. Цими днями до закладу завітала іноземна делегація. Мета приїзду останньої – підписання тристоронньої угоди про відкриття навчального центру Delcam в рамках реалізації єдиного проекту «Передові комп'ютерні технології». Останній дасть змогу студентам вишу працювати з ліцензованим програмним забезпеченням світового рівня.

19 лютого 2010, 18:29

Працівники інспекції по контролю за благоустроєм щодня виходять на боротьбу з порушниками правил чистоти та порядку в місті

Зокрема, – з тими керівниками підприємств та установ, котрі не прибирають закріплену територію від снігу та льоду. Цього разу в поле зору фахівців потрапив ринок, що у мікрорайоні Половки. Та адміністрація останнього виявила громадянське сумління: відразу після надання припису на роботи з впорядкування території вийшли з десяток працівників.

19 лютого 2010, 18:51

У місті напрацьовують новий підхід до співпраці органів місцевого самоврядування та громадських організацій

Напрацювати новий методологічний підхід до співпраці органів місцевого самоврядування та громадських організацій – таку мету ставили перед собою учасники круглого столу, який мав назву «Запровадження механізму соціального замовлення на рівні Полтавської міської ради для задоволення потреб окремих цільових груп міської громади». За стіл переговорів сіли заступник міського голови Віталій Нікіпєлов, депутати міської ради та керівники громадських організацій міста.

19 лютого 2010, 18:52

У Полтаві почала працювати Школа місцевого самоврядування «Лідер майбутнього»

Школа місцевого самоврядування «Лідер майбутнього» – це спільний проект органів студентського самоврядування та міської влади, покликаний залучити молодь до активної участі у житті міста, познайомити її з діяльністю органів виконавчої влади. Крім того, проект має на меті сприяти у працевлаштуванні найактивнішим представникам студентства. На презентації школи місцевого самоврядування були й наші кореспонденти.

19 лютого 2010, 18:53