Архів новин за 18.02.2010

На наступній сесії міської ради депутати розглядатимуть програму соціальної підтримки сім'ї, дітей та молоді через роботу інтегрованих служб профільного міського центру на період 2010-2011 років

Аби врахувати всі доповнення, «за» і «проти» тих фахівців і організацій, які братимуть участь у реалізації цієї програми, депутати запропонували винести її проект на громадське обговорення.

18 лютого 2010, 15:29

«Допоможемо ветерану» – так назвали акцію у 22-й загальноосвітній школі, оголошену з нагоди Дня захисника Вітчизни

Учні школи поділилися на волонтерські загони та допомагають ветеранам, які мешкають на території мікрорайону Дублянщина. Без уваги школярів не залишаються і обеліски загиблим землякам.

18 лютого 2010, 17:23

3,5 мільйона гривень планує витратити міська влада на реконструкцію парку Солдатської Слави

Про підготовку, плани та вже виконані розпорядження в рамках відзначення 65-річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні сьогодні говорили на засіданні під головуванням мера Андрія Матковського. Відтепер до складу оргкомітету, який замається вирішенням цих питань, входять і представники обласної ради. Останні зазначають: підготовка до святкування Великої Перемоги проходить на високому рівні, зі свого боку обіцяють теж сприяти гідному проведенню заходів.

18 лютого 2010, 17:24

«Дванадцять щасливих історій» відсьогодні доступні широкому колу полтавців

Саме таку назву має збірка новел, презентованих її автором, радіожурналісткою Вікторією Корнєвою. Кожна новела – невеличка розповідь про прийомну родину, але обов'язково із щасливим кінцем. Автор збірки говорить: довелося виконати нелегку роботу, адже з усіма героями спілкувалася особисто, та врешті вийшов справді достовірний, документальний матеріал. З власними примірниками збірки повернулися з презентації і Олександр Крумін та Сергій Сепітий.

18 лютого 2010, 17:26

У лікарняно-профілактичних закладах міста черг до реєстратур немає

У відділ оперативного реагування на звернення громадян почали надходити заявки від полтавців з приводу неналежної роботи реєстратур міських лікувально-профілактичних закладів. Медики, в свою чергу, переконують – затримок із прийомом громадян, надання їм неповної чи недостовірної інформації просто не може бути. Нині ні спалахів захворювання, ні епідемій не фіксують, відповідно, і черг до лікарів немає. Перевірку деякими лікарнями міста здійснювали наші журналісти.

18 лютого 2010, 17:27

Відразу шість дитячих садків міста сьогодні отримали в подарунок музичні центри

Свого часу міський голова Андрій Матковський звернувся до депутатів міської ради з пропозицією за власні кошти придбати апаратуру для проведення музичних занять у міських садочках. Цього разу цінні подарунки отримала чергова група дошкільних навчальних закладів.

18 лютого 2010, 17:28