Архів новин за 17.02.2010

У місті почали відзначати Міжнародний день рідної мови

У грудні 1999 року Генеральна конференція ЮНЕСКО проголосила: щорічно, починаючи з лютого 2000 року, для сприяння мовному і культурному різноманіттю та багатомовності відзначатиметься Міжнародний день рідної мови. У Полтаві, присвячені цьому дню, вже розпочалися заходи для малечі і учнів полтавських шкіл. Зокрема, більше дізналися про історію рідного краю, мови та видатних письменників юні полтавці у літературно-меморіальних музеях імені Панаса Мирного та Івана Котляревського.

17 лютого 2010, 17:38

У Полтаві днями припинили роботу так званого «конвертаційного центру»

У Полтаві днями припинили роботу так званого «конвертаційного центру», що діяв при одній з банківських установ та «обслуговував» підприємства будівельної галузі. Члени угрупування, які забезпечували його роботу, наразі знаходяться під слідством.

17 лютого 2010, 17:39

Менше ніж 1,5 місяці залишається до завершення кампанії декларування доходів, отриманих громадянами в 2009 році

До завершення кампанії декларування доходів, отриманих громадянами в 2009 році, залишається менше, ніж 1,5 місяці. Вже зараз, прогнозують податківці, найбільше роботи їх чекає у березні – полтавці, як правило, люблять відтягувати візит в інспекцію до останнього дня. А в такому разі, нагагадують, не уникнути черг при поданні декларації, а в разі затримки – і штрафів.

17 лютого 2010, 17:40

З 11-го лютого забороняється споживати слабоалкогольні напої та пиво у громадських місцях

Верховна Рада України обмежила продаж і споживання слабоалкогольних напоїв та пива. 21-го січня за прийняття законопроекту проголосували 359 депутатів, а з 11-го лютого споживання слабоалкогольних напоїв та пива забороняється там, де заборонене споживання алкогольних напоїв і тютюнових виробів, тобто, у громадських місцях. Аналогічні обмеження існує і на продаж вищезазначених напоїв. Зокрема, закон забороняє продавати їх особам, які не досягли 18-річного віку.

17 лютого 2010, 17:42

З нагоди 21-шої річниці виводу радянських військ з Афганістану мало не в кожній школі міста пройшли зустрічі школярів із учасниками бойових дій

Не залишили без уваги цю тему і в 23-й загальноосвітній школі. Ініціатором заходу, який приурочили до Дня захисника Вітчизни, стали депутати Октябрської районної ради.

17 лютого 2010, 17:45

У Полтаві готуються до паводку

Фахівці очікують, що він припаде на березень, щойно почне танути сніг. Кількість опадів, за словами синоптиків, лише за останній місяць перевищила норму у понад два рази. Окрім цього, прогнозують: 20-го і 22-го лютого у місті знову сніжитиме.

17 лютого 2010, 17:47

У місті стартували заходи, приурочені до Дня захисника Вітчизни

Зокрема, у Палаці дитячої та юнацької творчості відбувся культурно-мистецький захід під назвою «Шлях мужності і слави». Тут, серед іншого, презентували книгу «Юним героям Полтавщини присвячується...», авторами якої стали керівник та вихованка військово-спортивного центру «Воїн».

17 лютого 2010, 17:49