Архів новин за 16.02.2010

У Полтаві тривають заходи з нагоди 21-річниці виводу радянських військ з Афганістану

Зокрема, сьогодні свій вечір на честь воїнів-інтернаціоналістів провели у гімназії № 32. Задля ознайомлення школярів з тими подіями запросили воїнів, котрі повернулися з поля бою у далекій азійській країні.

16 лютого 2010, 17:33

У музеї Івана Котляревського відкрилася виставка під назвою «Заквітчала б килимами усю Україну»

«Заквітчала б килимами усю Україну» – саме під такою назвою відкрилася виставка тканих виробів решетилівських народних майстрів у літературно-меморіальному музеї Івана Котляревського. Експозиція нараховує більше 20-ти оригінальних килимів та гобеленів. Мистецькі враженнями від побаченого – у нашому наступному сюжеті.

16 лютого 2010, 17:40

В Україні – хвиля розбійних нападів на банки, АЗС, ювелірні магазини та ломбарди

Останнім часом в Україні почастішали випадки розбійних нападів на банківські установи, автозаправні станції, ювелірні магазини та ломбарди, відзначають правоохоронці. Місця, де можна взяти велику кількість готівки, приваблювали злочинців завжди, однак наразі сплеск таких пограбувань має певну причину. Коментували ситуацію правоохоронці на прес-конференції в Головному управлінні МВС в Полтавській області.

16 лютого 2010, 17:43

Полтавські підприємці мають гарні умови для ведення бізнесу

Полтавські підприємці мають гарні умови для ведення бізнесу, адже можуть отримати фахові консультації та матеріальну допомогу на розвиток власної справи. А усі необхідні документи можна отримати в одному місці – Єдиному дозвільному офісі Полтавського міськвиконкому. Про цю установу та про розвиток підприємництва у Полтаві говорили на прес-конференції під головуванням начальника управління сприяння підприємництву міськвиконкому Олени Регеди.

16 лютого 2010, 17:45

Більше 30 навчальних закладів міста були представлені на традиційній, щорічній виставці-презентації «Освіта-2010»

Остання, пояснюють організатори, покликана допомогти нинішнім учням у виборі майбутньої професії та навчального закладу. Для зручності шукачів – і консультації фахівців по кожному вишу чи училищу, і можливість безкоштовно отримати інформаційний довідник. Побувала на відкритті виставки сьогодні і наша знімальна група.

16 лютого 2010, 17:48

Прибирати сніг на вулицях Полтави допомагає потужна військова роторна техніка

У процесі прибирання снігу на вулицях Полтави задіяна й потужна військова роторна техніка. Цими вихідними ротор працював у посиленому режимі у віддалених селищах Київського району міста, а вже нині – у центрі міста. Однак, проводити таку роботу, пояснюють комунальники, можна лише у вечірній та нічний час – коли зменшується потік машин.

16 лютого 2010, 17:50

Кількість опадів цієї зими б'є всі рекорди

Величезна кількість снігу, у свою чергу, створює незручності як для комунальних служб, так і для підприємств та установ Полтави. Адже саме останні мають розчищати від снігу та льоду закріплені території. Проте, незважаючи на заклики інспекції по контролю за благоустроєм міста, деякі організації неналежно виконують вимоги правил благоустрою. Олександр Крумін з подробицями – далі.

16 лютого 2010, 17:51