Архів новин за 15.02.2010

У місті фінішував 19 обласний конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Полтавського тервідділення Малої академії наук України

У конкурсі, що проходив у 3 етапа, участь взяло більше шестиста членів наукових товариств. Нагородження кращих бачили і наші журналісти.

15 лютого 2010, 10:39

У Полтаві з'явилася нова мода – на ролики

В цьому особисто переконався і міський голова Андрій Матковський, який разом із представниками міської ради завітав на відкриття «П'ятачка» в торгово-розважальний центр «Київ». Відкриття останнього, переконаний очільник міста, дає місту відразу 2 подарунки: здорове дозвілля молоді та інвестиції.

15 лютого 2010, 10:57

За 2009 рік виконання програми соціального захисту та забезпечення населення «Турбота», що діє у місті з 2001 року, склало близько 5 мільйонів гривень

Попри складний з економічної точки зору минулий рік, збережена тенденція до щорічного збільшення видатків. Складно, зазначають фахівці, працювати цьогоріч – бюджет-2010 наразі не прийнятий, відповідно, і кошти на соціальну програму виділяти у необхідному обсязі не мають можливості. Про ці та інші питання говорили у понеділок на апаратній нараді у міськвиконкомі.

15 лютого 2010, 11:04

У неділю свято завітало на вулицю тих полтавців, котрі полюбляють кататися на роликах

Торгово-розважальний центр «Київ» на власний день народження презентував відвідувачам 5 поверх. Родзинка останнього – роледром, тож тепер у полтавців та гостей міста є змога кататися на роликах за будь-якої пори року. Крім того, на 5 поверсі – кінотеатр, живий куточок, дитяча кімната. Тож, у списку місць, де у Полтаві можна насичено та змістовно провести дозвілля, стало більше на 1 пункт.

15 лютого 2010, 11:11

Цього року День Святого Валентина припав на неділю – день, який у РАЦСах Полтави є, зазвичай, вихідним

Передбачивши бажання деяких полтавців одружитися саме цього дня, у січні міське управління юстиції видало наказ про реєстрацію шлюбів цього святкового дня. На весільний рушник в День закоханих стало 9 пар. Одну з них особисто вітав мер Полтави Андрій Матковський.

15 лютого 2010, 12:04

У Полтаві в неділю святкували Масляну, палили Зиму та змагалися у снігових боях

У неділю пройти головною вулицею Полтави в центрі міста та залишитися байдужим до того, що там відбувалося, було непросто. Свято Масляної зваблювало млинцями, сніговими боями, піснями та танцями. Тих, хто любить народні традиції та гуляння, не лякали й погодні умови. Як святкували Масляну в Полтаві – бачила Юлія Лис.

15 лютого 2010, 13:29

Двадцять один рік тому саме 15-го лютого розпочалося виведення радянських військ із Афганістану

В цей день у Полтаві традиційно згадують полеглих в кривавій афганській війні та вклоняються тим, хто вижив. У парку воїнів-інтернаціоналістів, що в Октябрському районі міста, до пам'ятника, зведеного на честь солдатів, які загинули на чужій землі, сьогодні лягли квіти.

15 лютого 2010, 14:07

Під вагою снігу тріснув дах на одному з ринків міста

Негода, великі снігові намети, які останніми тижнями зростали у Полтаві буквально на очах, почали набувати загрозливих розмірів. Так, в неділю, близько 16-ої години, на одному з ринків міста над торговиим рядами стався обвал даху. Постаждалих немає. Подробиці цього інцинденту – далі у випуску.

15 лютого 2010, 15:55

Військовий ротор став у нагоді Київському району міста під час прибирання віддалених районів і селищ

Аби не був паралізований рух транспорту до околиць, тут цілодобово вели боротьбу зі стихією та її наслідками. Наразі, запевняють фахівці, дороги до селищ Рибці, Івонченці та Яківці розчищені і мають нормальне сполучення з містом.

15 лютого 2010, 16:02