Архів новин за 13.02.2010

15 лютого виповнюється 21-ша річниця виводу радянських військ з Афганістану

У Полтаві напередодні цієї історичної дати з повагою згадують про воїнів-афганців, які повернулися з тієї війни та тих, хто з неї не повернувся. В рамках урочистих заходів представники спілки воїнів-інтернаціоналістів Октябрського району Полтави поклали квіти до пам'ятних дошок загиблих афганців.

13 лютого 2010, 10:15

Ціни на житлові об'єкти наразі сягнули свого дна і знижуватися не будуть

Відтак, усім, хто має намір придбати житло, з цим зволікати не варто. Так вважають фахівці у галузі нерухомості. Проте, аби не стати жертвою шахраїв чи недобросовісних забудовників, експерти радять уважно перевіряти документи та консультуватися з кваліфікованими юристами. Про нинішні тенденції на ринку житлової нерухомості та про «підводні камені» купівлі-продажу такого майна – у нашому наступному сюжеті.

13 лютого 2010, 11:00

Відділення відновлювального лікування 4 міської клінічної лікарні Полтави щорічно надає допомогу сотням пацієнтів

Майже половина потужностей відділення відведена методам гідротерапії. А відтоді, як відновив свою роботу лікувально-оздоровчий басейн, тут проводять не лише лікувальні процедури, але і заняття з аквааеробіки та аквафітнесу. Олександр Крумін із подробицями – далі.

13 лютого 2010, 12:06

Репліки про те, що сучасні діти не бачили справжньої зими, цього року не актуальні

Такої кількості снігу, як цьогоріч, і справді не випадало понад двадцять років. Цьогорічна ж зима показала, якою колись були зими на Україні. Метеорологи говорять: востаннє такі показники опадів, як цьогоріч, були зафіксовані у 1983-му році. Товстий шар криги та снігу – те, що складає проблему для комунальників, натомість, у дітей викликає радість, адже у них з'явилася нагода спробувати всі снігові розваги. Разом з дітьми згадувала їх Юлія Лис.

13 лютого 2010, 12:51

Освітяни долучають підростаюче покоління до кращих традицій Масляної

Так у дошкільному відділенні навчально-виховного комплексу №16 створили кулінарну виставку і влаштували концертно-розважальну програму. У ці святкові дні малечу не залишив без подарунка і депутатський корпус міської ради. Що саме презентували малечі – знають наші журналісти.

13 лютого 2010, 13:00

75-річний ювілей відсвяткував Полтавський палац дитячої та юнацької творчості

Нині цей позашкільних заклад віднесений до найбільших в Україні подібного типу. Кількість його вихованців віком від 5-ти до 21-го року сягає двох тисяч. На урочистостях та святковому концерті з приводу ювілейної дати у Палаці побувала і наша знімальна група.

13 лютого 2010, 14:01

13-ий рік поспіль муніципальний духовий оркестр «Полтава» напередодні Дня святого Валентина дарує полтавцям джазовий концерт

Таким чином, стверджують учасники колективу, вони освідчуються в коханні своїм палким шанувальникам та поціновувачам їхнього таланту. Незважаючи на те, що це – вже четвертий виступ колективу перед мешканцями міста за цей рік, вільних місць у Міському будинку культури не було.

13 лютого 2010, 14:50