Архів новин за 12.02.2010

Комунальні служби міста працюють у цілодобовому режимі, та все ж не завжди встигають розчищати міські тротуари та автошляхи від снігу та льоду

Відтак, інспекція по контролю за благоустроєм міста постійно закликає громадян та представників організацій сприяти роботі комунальників, прибирати на закріплених територіях. Та, в силу різних причин, до таких закликів дослухаються не всі. Про черговий випадок нехтування правилами благоустрою Полтави – далі у сюжеті.

12 лютого 2010, 11:16

З 1 квітня цього року в дію має вступити Нове антикорупційне законодавство України

Воно покликане привести чинне законодавство держави у відповідність до світових стандартів попередження та боротьби з корупцією. Про його основні тези йшлось на прес-конференції заступника полтавського міського голови Віталія Нікіпєлова.

12 лютого 2010, 13:31

Масляна, або Сирний тиждень, що цьогоріч припадає на період з 8 по 14 лютого, – останні 7 днів перед Великим постом

Для вірян – це можливість не тільки поїсти традиційних млинців, а вже почати підготовку до посту. У цей час м'ясо не вживають – лише молочні продукти та рибу. Про традиції, атрибутику, історію свята, і, головне, підготовку до Великого Посту, що цього року припадає на період з 15 лютого по 3 квітня, – наш наступний матеріал.

12 лютого 2010, 13:36

Незвичайний романтичних вечір під назвою «Нехай кохання править світом» до Дня Святого Валентина підготували учні Полтавської міської спеціальної школи №40

Святковий захід провели двами мовами: англійською та українською. На тему кохання з юним поколінням школярів спілкувався і наш кореспондент Вячеслав Джиган.

12 лютого 2010, 14:46

Більше 20-ти студентських весіль зіграли у Полтаві за один день

І хоча свідоцтва про шлюб наречені отримували не справжні, задоволення від заходу отримали і учасники, і глядачі. Напередодні Дня Святого Валентина для студентів вищих навчальних закладів у Полтаві пройшла акція «Студентське весілля».

12 лютого 2010, 16:47

До 21-ої річниці виводу радянських військ з Афганістану в Октябрському районі Полтави учасників бойових дій, а також батьків загиблих афганців вітали на дому

Теплі слова та подарунки отримали рядовий, інвалід І групи Микола Цеба та мати посмертно нагородженого Орденом «Червоної зірки» Валерія Грабчака Катерина Максимівна. Подробиці – в матеріалі наших кореспондентів.

12 лютого 2010, 16:49

Сьогодні міський голова Андрій Матковський зустрівся з керівниками автозаправних станцій, які працюють на території Полтави

До необхідності проведення такого зібрання мера підштовхнули наслідки снігової стихії, яка створила у місті надзвичайну ситуацію. Значні снігові опади та потужний вітер – і як результат – снігові замети, які подекуди зробили пересування транспорту неможливим. Державний бюджет досі не затверджений, немає бюджету міста, тим часом боротися зі стихією необхідно, зазначив Андрій Матковський та звернувся до підприємців з проханням допомогти дизельним пальним для забезпечення безперебійної та повної роботи снігоприбиральної техніки.

12 лютого 2010, 16:55

Під Полтавою через снігові замети утворилися кількакілометрові затори

12 лютого о 7 годині 30 хвилин до Головного управління МНС України в Полтавській області надійшло повідомлення про те, що на автошляху Суми – Полтава – Олександрія утворилися кількакілометрові затори. Найбільший затор через снігові замети стався біля села Побиванка. У сніговому полоні опинилося близько 500 автомобілів. Водії з надзвичайною подією намагалися впоратися самостійно. Втім, на допомогу таки довелося викликати підрозділи МНС. Подробиці – далі у випуску.

12 лютого 2010, 18:03