Архів новин за 11.02.2010

Полтавська міська дитяча лікарня – заклад, який знають не лише в Україні

Операції, які тут проводять, навіть у наш час самі медики іноді вважають фантастикою. Ультразвуковий скальпель, лапароскопічна стійка, апарати для високочастотної вентиляції легень – обладнання, яке в сумі з кваліфікованим медперсоналом дає можливість рятувати життя дітей в найскладніших ситуаціях, в тому числі – із вродженою патологією. Разом з тим, у міській дитячій лікарні медики допомагають дітям, які опинилися в тяжкому стані через необізнаність батьків. В будь-якому разі позиція фахівців одностайна: займатися самолікуванням не варто.

11 лютого 2010, 10:19

Діалоги про кохання по-українськи відбулися в обласній бібліотеці для дітей та юнацтва імені Панаса Мирного

Приводом до таких пізнавальних розмов стала книга заступника голови Верховної Ради України Миколи Томенка «Теорія українського кохання», яка побачила світ нещодавно. Слухачами бесіди стала і наша знімальна група.

11 лютого 2010, 11:29

Зимово-весняний гіповітаміноз атакує

Нестачу вітамінів більшість людей відчуває саме наприкінці зими – на початку весни. Наше харчування стає більш одноманітним. Вміст вітамінів в овочах та фруктах вичерпується, відтак, організм стає значно біднішим на найнеобхідніші мікроелементи. Головні причини гіповітамінозу та як з ним боротися, знає наш кореспондент В'ячеслав Джиган.

11 лютого 2010, 14:03

У Полтаві вже починають святкувати День Святого Валентина

«П'ять сторінок любові» – таку назву цього разу отримало засідання Клубу любителів французької мови, який діє у 22-й школі. «Я тебе люблю» – хвилююче звучить будь-якою мовою, особливо, французькою, яку у світі вважають мовою кохання, вважають члени Клубу.

11 лютого 2010, 14:30

В області стартувала програма по оздоровленню дітей-2010

Розпочалася вона першим засіданням обласного штабу в селекторному режимі. На зібранні відзначалось: основні рейди оздоровчими таборами пройдуть вже у лютому-березні. Головне, наголосила заступник голови облдержадміністрації Надія Мякушко, – не тільки гідно провести всі підготовчі роботи, але і зберегти кількість дітей, які підлягають оздоровленню, на рівні минулорічних показників.

11 лютого 2010, 14:36

11 лютого виповнюється 340 років від Дня народження автора найціннішого літопису часів Козаччини Самійла Величка

Його «Сказання про війну козацьку з поляками...» – твір монументальний і охоплює період з 1648 по 1700. Останні роки свого життя славетний літописець провів у селищі Жуки, що під Полтавою. Сьогодні ж пам'ять земляка вшановували представники міськвиконкому, співробітники музею історії Полтавської битви та учні 24 міської школи.

11 лютого 2010, 15:31

На Полтавщині готуються до вшанування 21-ої річниці виводу військ з Афганістану

До Дня вшанування учасників бойових дій залишається все менше часу, відтак, відповідна підготовка щодо проведення заходів, приурочених цій даті, вже стартувала. Про плани і напрацювання йшлось на засіданні круглого столу під головуванням очільника обласної ради Олександра Удовіченка. Кращих представників громадських організацій-учасників бойових дій нагородили почесними грамотами обласної ради та медалями різних ступенів.

11 лютого 2010, 18:00