Архів новин за 10.02.2010

З 1 лютого прибуло у полку каналів у цифрових пакетах провайдера «Полтавські телекомунікаційні системи»

Аналізуючи глядацькі уподобання, представники «ПТС» дійшли висновку: найбільше полтавці полюбляють пізнавальні телеканали. Відтак, аби задовольнити вимоги абонентів, до цифрових пакетів додали нові канали – Да Вінчі ЛьОнін та Інвестігейшн Діскавері. Більше про них – у нашому наступному сюжеті.

10 лютого 2010, 10:06

За кілька років чисельність населення Полтави може зрости до 350 тисяч чоловік

Це може відбутися після приєднання до обласного центру найближчих приміських селищ в результаті коригування генерального плану міста. Зміна генплану забудови Полтави затверджена рішенням 24 сесії Полтавської міськради 4 скликання від 21 квітня 2006 року з розрахунковим періодом реалізації до 2026 року. Про коригування головного паспорту міста на прес-конференції говорив начальник міського управління з питань містобудування та архітектури Вадим Вадімов.

10 лютого 2010, 14:09

Патріотами не народжуються – їх потрібно виховувати

В цьому переконані учасники наради заступників директорів з виховної роботи шкіл Полтави, що пройшла на базі середнього навчального закладу №38. Основним питанням зібрання стало обговорення проекту міської програми патріотичного виховання юних полтавців на 2010-15 роки.

10 лютого 2010, 14:19

Десятилітня війна в Афганістані принесла значні втрати українській землі

За офіційними даними, на Україну не повернулося 4 тисячі військових. Напередодні 21-ої річниці виводу радянських військ з Афганістану у школах Полтави проходять уроки пам'яті, на яких свідки тих подій розповідають про побачене та пережите. Такі зустрічі необхідні для патріотичного виховання молоді, вважають афганці та вчителі.

10 лютого 2010, 14:32

Виробничий травматизм на Полтавщині упродовж останніх років значно знизився, констатують фахівці теруправління Держгірпромнагляду в області

Зокрема, у порівнянні з 2000-м роком, загальний виробничий травматизм зменшився майже у 3 рази, а кількість летальних випадків – удвічі. Серед основних причин травматизму фахівці виділяють відсутність інструкцій та необізнаність працівників підприємств з правилами техніки безпеки. Про питання травматизму на виробництві та результати позапланових перевірок йшлося на розширеній нараді фахівці області.

10 лютого 2010, 15:10

Незручності, пов'язані із сильними опадами, у місті дійсно є – комунальні служби не завжди встигають розчищати вулиці від снігу та льоду

Проте, у таких випадках ліквідувати наслідки негоди комунальникам допомагають сумлінні керівники місцевих підприємств. Черговий рейд інспекції по контролю за благоустроєм міста цього разу мав на меті не штрафувати порушників, а продемонструвати, як поводять себе небайдужі до проблем міста підприємці.

10 лютого 2010, 16:10

Управління культури Полтавського міськвиконкому запрошує полтавців та гостей міста 14 лютого відсвяткувати Щедру Масляну

З 12 години на вулиці Жовтневій від переходу «Злато місто» і до Театральної площі розгорнеться справжнє гуляння. Млинці та вареники, пісні і танці, концертні номери та конкурси усім створять гарний настрій. Під час свята відбудеться зустріч Зими і Весни. А ще цього року Свято Масляної співпадає із Днем усіх закоханих та початком Нового року Білого тигра за східним календарем. Тож не пропустіть нагоди відсвяткувати потрійне свято! Беріть із собою друзів і коханих, маленьких і дорослих. Тут чекатимуть на всіх!

А от вихованці струнного відділу музичної школи №1 з нагоди Масляної влаштували концерт. Такі заходи для них – не новинка, цього разу грали для батьків та учнів інтернату №2. Свято провели у музеї Володимира Короленка.

10 лютого 2010, 16:50

За повідомленням Державтоінспекції, за останню добу в місті Полтава скоєно 9 дорожньо-транспортних пригод, постраждалих немає

Основна причина ДТП, переконують інспектори дорожнього руху, – складні погодні умови. Фахівці в черговий раз закликають власників автівок бути обачнішими на дорозі і йти назустріч роботі із прибирання снігу, яка постійно ведеться у місті.

10 лютого 2010, 17:27

Міська влада знаходить можливість і вишукує кошти для придбання квартир учасникам бойових дій

Попри складний з фінансової точки зору час і недостатню, на думку фахівців, державну субвенцію для окремих категорій громадян, міська влада знаходить можливість і вишукує кошти для придбання квартир учасникам бойових дій. Відтак, вже традиційно 15 лютого, в День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, одному з колишніх військових буде вручений ордер на двокімнатну квартиру. Ці та інші питання погоджували сьогодні на засіданні міськвиконкому.

10 лютого 2010, 17:29