Архів новин за 1.02.2010

Художній музей відкриє унікальну виставку з виробів із срібла і золота

Наразі для неї вже замовлені спеціальні вітрини. Про ці плани та існуючі надбання йшлося на прес-конференції директора Художнього музею імені Миколи Ярошенка Ольги Курчакової.

1 лютого 2010, 13:00

«Вдивляючись у пророцтва, посміхайтесь» – таку філософську назву має виставка фоторобіт полтавця Андрія Дзюби, що відкрилася у Полтавському художньому музеї

Лікар за фахом, пан Андрій з юних років захоплюється художньою фотографією. У його архівах - безліч робіт, проте, теперішня виставка - лише друга у його житті. На відкритті незвичної експозиції побували і наші кореспонденти.

1 лютого 2010, 13:10

Триває збір коштів для подальшого розіграшу у цьогорічному квесті «Скарб Мазепи», що відбудеться в червні

Кожен може зробити свій вклад до великої скрині. Її встановили у відділенні акціонерного банку «Полтава-банк», що знаходиться в центральному переході «Злато-місто». Скільки грошей організаторам вдалося зібрати в січні, знає В'ячеслав Джиган.

1 лютого 2010, 13:14

У Полтаві поставили «Пісні про любов, або Нову історію Золотої рибки»

Прем'єра вистави відбулася у Палаці дозвілля «Листопад». Це - справа рук виключно полтавців: ролі виконали актори обласного театру ім. Гоголя, а автори сценарію - наші земляки Віктор Чубенко та Максим Юшко.

1 лютого 2010, 13:16

Хенд-мейд по-полтавськи: чи можна прожити на гроші, зароблені з продажу виробів, виготовлених своїми руками

Економічна криза поставила пересічного українця в рамки. Багатьом довелося відмовитися від певних задоволень та обмежити свої потреби. Декому - буквально боротися за виживання. Українці активніше почали згадувати часто призабуті способи підзаробити копійку. В таких умовах найнадійнішим для багатьох видався продаж речей, створених власними руками. На полтавських ринках продають віники, вовняні хустки, плетені корзини, інші предмети, створені в домашніх умовах. Чи рятує така винахідливість полтавців від кризи - досліджувала Юлія Лис.

1 лютого 2010, 14:15

У місті у зв'язку з погодніми умовами оголошено надзвичайний стан

Суттєвих перебоїв в роботі основних сфер обслуговування населення зафіксовано не було, однак, через негоду виникли збої у графіку руху громадського транспорту. Та наразі ситуацію постійно моніторять фахівці профільних служб міськвиконкому. Ці та інші питання сьогодні розглядалися на апаратній нараді у міськвиконкомі.

1 лютого 2010, 14:22

Доки в Україні велика політика буде багатомільярдним бізнесом, в державі нічого не зміниться

Про це напередодні заявила Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко під час зустрічі з активом Полтавської області. Очільниця Уряду розповіла про заплановані та вже зроблені Кабміном кроки в напрямку реанімації вітчизняної економіки, соціальної та інших сфер. Більше знають наші кореспонденти.

1 лютого 2010, 15:04

Одними з перших на прохання міста допомогти у боротьбі з наслідками снігопадів відгукнулись активісти Блоку Юлії Тимошенко

Останні розповідають: в першу чергу вирішили зайнятися благоустроєм соціально значущих об'єктів Полтави, зокрема, зупинками, підземними переходами, лікарнями.

1 лютого 2010, 16:16

Останніми днями погода посилала полтавцям неабиякі випробування

Снігопади, морози, а зранку першого дня нового тижня на мешканців Полтави чекав не надто приємний сюрприз: зимовий дощ. За таких погодніх умов сніг почав підтавати, а це утворювало ще більшу кількість води на вулицях міста. Ожеледь та велика кількість вологи вкрай ускладнили умови роботи водіїв та комунальних служб. Наразі в цілодобовому режимі працює шляхово-експлуатаційна дільниця - її спеціалісти посипають дороги піщано-сольовою сумішшю та розчищають зливоприймачі.

1 лютого 2010, 16:24