Архів новин за 9.12.2010

Було старе, неремонтоване приміщення – стала затишна дитяча кімната

Такій метаморфозі посприяв благодійний фонд «Жіноча рада», за кошти якого у приміщенні колишнього гуртожитку заводу «Хіммаш» відремонтовано та відкрито куточок для дітлахів. На урочистостях з нагоди відкриття кімнати для найменших побували й Олександр Крумін та Олександр Мостовий.

9 грудня 2010, 14:43

Нинішня нестандартно тепла погода для людського організму – стрес

Із плюса в мінус, із снігу в дощ – тут недалеко і до метеозалежності. Що означає це поняття і які поради дають медики у ці нестабільні дні, дізнавались наші журналісти.

9 грудня 2010, 14:45

У Полтаві повним ходом триває епопея з передачею приватних ринків у комунальну власність

Мер обласного центру Олександр Мамай стоїть на своєму: ринки – громаді, значить, і прибуток – на соціальні ініціативи міста. Найбільший речовий ринок Полтави «Полімпекс» – один з перших у черзі на передачу у комунальну власність. Втім, керівництво торговельного закладу не поспішає приймати умови міської влади.

9 грудня 2010, 15:56

У міській раді тривають засідання постійних депутатських комісій

Цього разу розглядали виконання міської комплексної цільової програми боротьби зі злочинністю на 2011-2015 роки. Серед пропозицій наголосили й на необхідності додати пункт стосовно молоді.

9 грудня 2010, 16:35

Всеукраїнський тиждень права крокує Україною

Тож, завітав він і до Полтави. У місті для студентів різноманітних вузів майстер-клас проводили знані юристи, адвокати та держслужбовці. Головна мета – навчити майбутніх працівників правового поля втілювати усі набуті теоретичні знання на практиці. Побували на такому майстер-класі і наші журналісти.

9 грудня 2010, 17:18

Більшість політичних сил, які представляють у Верховній Раді України опозицію, вимагають проведення парламентських виборів навесні 2011 року

Соціологічний Центр імені Розумкова нещодавно оприлюднив дані опитування, в якому зазначено, що 32,4% громадян України вже навесні 2011 року не проти проведення виборів до Верховної Ради України. Ще майже 19% громадян певні, що вибори повинні відбутися у 2012 році. Але ж офіційних даних стосовно того, коли саме мають пройти парламентські вибори, ще немає. В той же час, основні політичні сили до них вже готуються. Наші журналісти дізнавалися: наскільки готові партії та блоки до виборів, якщо б ті відбулися вже у березні 2011 року, і чи потрібно це Україні?!

9 грудня 2010, 17:20

Щорічно 9 грудня з ініціативи ООН відзначається Міжнародний день боротьби з корупцією

Цього дня у 2003 році в мексиканському місті Меріда на політичній конференції високого рівня була відкрита для підписання Конвенція ООН проти корупції, прийнята Генеральною асамблеєю 1 листопада 2003 року. Відповідний законодавчий пакет, ратифікований на українському рівні, вже 2 рази відкладали з уведенням його в дію. Втім, зазначають фахівці, корупція залежить не тільки від законодаства, але і від нашого менталітету.

9 грудня 2010, 17:31