Архів новин за 8.12.2010

В Октябрському районі відзначили Міжнародний день волонтера

Люди поважного віку Октябрського району переконують: і у вісімдесят можна бути користним для тих, хто потребує твоєї допомоги. Не перший рік тут діє волонтерський рух. Наразі у ньому – 70 чоловік. Його учасники допомагають вирішувати проблеми своїх сусідів, які мешкають на Садах.

8 грудня 2010, 14:24

Аби попередити пожежу, мнс-ники і комунальники згуртувались

Нині спільниим рейдами полюють на... незачинені підвали. Саме захаращеність у них, на переконання фахівців, може спричинити пожежу.

8 грудня 2010, 14:26

17 грудня у палаці дозвілля «Листопад» відбудеться фінал конкурсу «Королева Полтавщини – 2010»

На ньому стане відомо прізвище переможниці. Окрім овацій та визнання, на майбутню королеву очікує ще й головний приз – автомобіль. А поки що дівчата продовжують готуватися: постійно відвідують майстер-класи, які для них влаштовують організатори. На одному з них побували і Руслан Гунько та Євген Серба.

8 грудня 2010, 15:48

На одну угоду про співробітництво у Полтавському університеті економіки і торгівлі стало більше

Втім, працюватиме вона не на папері, а в дії. Згідно із документом, студенти вишу будуть делеговані до державної податкової адміністрації, аби отримати практичні навички.

8 грудня 2010, 16:40

Безпеці дітей під час зимових канікул присвятили чергову методичну нараду освітяни Полтави

На неї, крім педагогів, запросили й МНС-ників, і представників ДАІ.

8 грудня 2010, 16:49

За 9 місяців поточного року у Полтаві народилося 10 дітей з наднизькою (від 500г) та низькою (від 1,5кг) масою тіла

Виходжувати таких малюків лікарям вкрай складно, втім, усі новонароджені залишилися живі. Не в останню чергу, завдяки сучасному обладнанню та застосуванню дієвих медпрепаратів. Так думку висловлювали полтавські медики на черговому засіданні координаційної ради з питань дитячої смертності.

8 грудня 2010, 17:15

Якщо школи міста програли війну вірусній інфекції, то садочки міста капітулювати не планують

У закладах, окрім звичайного харчування, ще й активна вітамінізація. Все, аби малеча розвивалася та навчалася, а не хворіла вдома.

8 грудня 2010, 17:35

З пам'ятника Івану Мазепі почали зникати елементи

Ще досі не зрозуміло, чи буде встановлено у Полтаві пам'ятник гетьману Іванові Мазепі, який вже виготовлений і знаходиться на зберіганні у Києві. Але вже з постаті історичного діяча зникають деякі елементи. Так, за повідомленням одного з ініціаторів встановлення пам'ятника, з нього вже викрадено два ґудзики розміром з невеличке блюдце. Яка зараз ситуація з пам'ятником Іванові Мазепі та яка позиція з приводу його встановлення у місцевої влади, дізнавався Руслан Гунько.

8 грудня 2010, 18:01