Архів новин за 7.12.2010

Травмпункт Полтави з початком зими перейшов на посилений режим роботи

Із 75 людей, які звернулися за останній понеділок, у більш як половини – травми, отримані через ожеледицю. Станом на вівторок – нічого надто серйозного, та й ці цифри, що нині є, зазначають медики, наразі значно нижчі за показники минулої зими.

7 грудня 2010, 15:10

Починається підготовка до Новорічних свят

Окрім придбання подарунків та вбрання, окрема увага – святковому столу. Якщо продукти купувати ще ранувато, то напої – цілком можливо. Як не нашкодити своєму здоров'ю та на що слід звертати увагу при купівлі безалкогольних напоїв – далі у випуску.

7 грудня 2010, 15:16

Новий Податковий Кодекс – чи всього нового варто боятися

Не дивлячись на усі протести підприємців та осіб, які нерозривно пов'язані з підприємницькою діяльністю, новий Податковий Кодекс України з певними змінами 3 грудня все ж підписав Президент України Віктор Янукович. Але ж піти назустріч протестуючим таки довелося. Спрощена система залишається у Податковому законодавстві нашої держави. Але це – не єдина зміна до першого варіанту Податкового Кодексу України. Що саме змінилося і як до цих змін відносяться підприємці, у сюжеті Руслана Гунька.

7 грудня 2010, 16:18

Замість колишніх десяти – 13

Саме така кількість постійних депутатських комісій буде працювати у Полтавській обласній раді 6 скликання. Розподіляли місця у таких формуваннях за квотним принципом, відтак, з 13 голів шестеро – від Партії регіонів. А ще 2 пленарне засідання 1 сесії Полтавської облради запам'яталося швидкістю та одностайністю у прийнятті рішень.

7 грудня 2010, 16:40

Коли душа кличе до мистецтва, ніякі заборони її не зупинять

7 грудня виповнилося 110 років з дня народження всесвітньовідомої художниці Катерини Білокур. Не дивлячись на те, що батьки дівчинки завжди були проти такого, на їх думку, безглуздого заняття, Катерина Білокур пронесла живопис крізь все своє життя. Вечір пам'яті художниці пройшов у вівторок в обласній бібліотеці імені Котляревського.

7 грудня 2010, 16:40

Готель «Палаццо» спільно зі стадіоном «Ворскла» як тренувальну базу включено до каталогу Євро-2012

Євро-2012 у Полтаві бути. Про це задокументовано вже на офіційному, міждержавному рівні. Готель «Палаццо» спільно зі стадіоном «Воскла» як тренувальну базу включено до каталогу Євро-2012. Які вимоги ставили до конкурсантів, зокрема, ресторану та готелю, дізнавались наші журналісти.

7 грудня 2010, 17:25

7 грудня в українському календарі свят позначене як День місцевого самоврядування

Відповідний закон був виданий саме цього дня ще у 1990 році, коли наша держава була лише республікою у складі Радянського Союзу. Вітання на адресу винуватців свята лунали сьогодні у палаці дозвілля «Листопад».

7 грудня 2010, 18:03

Усі приватні ринки Полтави перейдуть у комунальну власність

Усі приватні ринки Полтави згодом перейдуть у комунальну власність або на правах аренди, або шляхом викупу приватного майна комунальним підприємством, засновник якого – Полтавська міська рада. Про це на зустрічі зі ЗМІ заявив Полтавський міський голова Олександр Мамай.

7 грудня 2010, 18:12