Архів новин за 6.12.2010

Скоро у Полтаві відбудеться фінал конкурсу краси «Королева Полтавщини – 2010»

За перемогу в ньому змагаються 26 дівчат, які наразі активно готуються до шоу, аби впевнити журі, що саме вони є найкращими. Саме для цього дівчата відвідують майсте-класи та навчаються у професіоналів модельної справи. Але ж і відпочивати потрібно. Тому організатори конкурсу влаштували учасницям останнього відпочинок в одному з полтавських клубів.

6 грудня 2010, 15:47

Пішов з дому, а повернувся на попелище

У таку халепу втрапив мешканець старого будинку по вул. Пушкіна, 59. Адже, йдучи з оселі, господар не вимкнув газову піч. Як наслідок – займання, яке завдало збитків не лише помешканню чоловіка, але й розташованій у сусідній кімнаті аптеці.

6 грудня 2010, 15:48

Учням Полтави дозволять ходити в навчальні заклади без шкільної форми

Згідно з відповідним розпорядженням заступника губернатора Полтавщини, на час профілактики грипу вчителям та адміністрації закладу забороняється вимагати від школярів форму, якщо та не відповідає сезонності. Як нині у Полтаві справи із рівнем дитячої захворюваності та яких заходів вживають у школах, дізнавались наші журналісти.

6 грудня 2010, 16:02

Перші морози – і перша ожеледиця на полтавських вулицях

Із нею бореться, хто як може: одні взувають зручні чоботи, більш відповідальні посипають вулиці піском та сіллю. Якщо ж комунальники і суб'єкти підприємницької діяльності будуть свідомими – і трамв буде менше, і штрафи сплачувати не доведеться.

6 грудня 2010, 16:52

1 смерть та 23 травмованих – такий трагічний підсумок автокатастрофи на Пирятинщині

1 смерть та 23 травмованих – такий трагічний підсумок автокатастрофи, що сталася у неділю, 5 грудня, поблизу с. Велика Круча Пирятинського району Полтавської області. Там вантажівка ДАФ зіткнулася з пасажирським автобусом «Еталон», який саме їхав у бік Києва. На щастя, жертв внаслідок інциденту немає, а єдиний загиблий – водій вантажівки – помер... ще до зіткнення, від серцевого нападу.

6 грудня 2010, 17:02

6 грудня в Україні – День Збройних Сил

6 грудня, за доброю традицією, – свято для тих, для кого військовий обов'язок – зміст життя, а служба в армії – справа номер один. Нині ставлення до служби у Збройних Силах у молоді часто скептичне. Втім, люди у військовій формі запевняють: армія допомагає стати більш дисциплінованим, а ще – перемагати себе у різних життєвих ситуаціях.

6 грудня 2010, 17:43