Архів новин за 4.12.2010

4 грудня – Введення в Храм Пресвятої Богородиці

Православні згадують в цей день факт із біографії Діви Марії – відвідання Єрусалимського храму. А церковнослужителі запевняють: свято – привід задуматися, особливо – батькам.

4 грудня 2010, 15:20

300 янголів цьогоріч виконуватимуть бажання дітей, позбавлених батьківської любові

Мрії збуваються. У цю тезу мають можливість повірити діти, позбавлені батьківської любові, завдяки благодійному проекту «Ялинка янголів». Цьогоріч, наголошують організатори, завдяки трьомстам янголам у полтавців є шанс подарувати посмішки тій малечі, яка цього потребує найбільше.

4 грудня 2010, 15:21

Чи можна вважати зброєю пневматику

Законодавці та правоохоронці України ще не дійшли консенсусу. Перші вважають її безпечною, другі ж стикаются із фактами, що доводять протилежне. Про зброю, в тому числі пневматичну – в сюжеті Олени Ляшенко.

4 грудня 2010, 15:24

Дві тонни небезпечної риби мало не потрапили на столи полтавців

Допоміг випадок і перевірка відповідних служб. В розваленому запліснявілому приміщенні, без жодних супровідних документів зберігають та солять, виявляється, рибу деякі підприємці.

4 грудня 2010, 15:26

Більше 3,5 млн на всю Полтаву

Саме стільки лабораторних досліджень було проведено за 9 місяців поточного року. Медики наголошують: цьогоріч завдяки збільшенню фінансування дослідження за направленням лікаря робились безкоштовно.

4 грудня 2010, 15:27

Працівники статистики 5 грудня відзначають своє професійне свято

Статистика за роки свого становлення пройшла декілька етапів і наразі можна казати, що працівники статистики України вже працюють за новітніми технологіями в цій галузі. А от професійне свято – День працівників статистики, який відзначається 5 грудня, – привід підбити певні підсумки та, перш за все, розібратися: хто вони, працівники статистики, та яка користь від них державі?!

4 грудня 2010, 15:28

Учні полтавських шкіл навчатимуть дорослих економити

Вихованці 3-х гімназій міста, що діють в рамках американської програми «Реформа міського теплозабезпечення» знають, що робити, аби у їх другій домівці було тепліше. Поради слухали і наші журналісти.

4 грудня 2010, 15:30

Державна програма «Доступне житло» діє, переконують у Полтавському міськвиконкомі

Ті полтавці, хто нині стоїть на черзі за житлом, мають всі шанси стати власником одно- чи двокімнатної квартири у будинку по вулиці Марії Башкірцевої,37. Більше про порядок отримання і необхідну документацію дізнавались наші журналісти.

4 грудня 2010, 15:31