Архів новин за 3.12.2010

Вони – троє найкращих вчителів Полтави з історії

Адже саме ці 2 панянки та 1 чоловік беруть участь в очному міському етапі конкурсу «Вчитель року-2011». Кожен з конкурсантів хвилюється перед показовим уроком. Втім, ніхто з вчителів не сумнівається: у нього є чим вразити досвідчене журі.

3 грудня 2010, 17:29

У Полтавській міській раді 6 скликання жінок-депутаток – удвічі більше, ніж за попередньої каденції

Було 17%, стало 34. Таку цифру наводить голова президії Об'єднання жінок-депутаток Полтави Ольга Латиш. Зміни виключно на краще, не сумнівається вона, адже панянки у владі – це першочергове вирішення питань соцзахисту, нові ідеї та новий підхід до самоврядування. Аби ж обмінятися досвідом, жінки-депутатки нинішнього та минулих скликань місцевих рад різних рівнів зібралися в одному з кафе міста.

3 грудня 2010, 17:31

Суворішим до туроператорів стане Закон України про туризм

У першому читанні зміни до нього депутати Верховної Ради уже прийняли. Залишилося друге та підпис Президента. Щоправда, турфірми не лякаються. Кажуть: у них і так все нормально.

3 грудня 2010, 17:33

Історія, що трапилася у Полтаві півроку тому, шокує

27-річна повія пішла на трасу, аби вчергове «відпрацювати зміну», а власну 6-річну доньку замкнула у квартирі та залишила напризволяще. 3 дні мала просиділа у помешканні, час від часу голосно плачучи та стукаючи у двері. На щастя дівчинки, її таки почули сусіди.

3 грудня 2010, 17:36

На ринках міста запрацювали громадські приймальні міліції

Ви працюєте на ринку, а на вас намагаються тиснути чи вимагають хабара? Не треба далеко йти, допомога зовсім поруч, у громадській приймальні міліції. З 1 грудня такі об'єкти запрацювали не лише у Полтаві, але й на великих ринках у райцентрах.

3 грудня 2010, 17:38

У 1992 році Генеральна Асамблея ООН проголосила третє грудня Міжнародним днем інвалідів

В цей день, як правило, спонсори, влада та небайдужі збирають дітей із особливими потребами, аби до кожного донести свято. Цьогоріч безліч солодощів і привітань пролунало на адресу вихованців спеціалізованої 39-ї школи, половина з яких мають статус інваліда з дитинства.

3 грудня 2010, 17:41

У Полтаві нині – усі ознаки справжньої зими: низькі температури та сніг

Втім, така погода протримається недовго. За інформацією Полтавського гідрометцентру, у суботу, 4 грудня, на Полтавщині очікують мокрий сніг з дощем, туман, ожеледь. А температура з нічного нуля вдень становитиме +4 – +6 градусів. 5 грудня також чекаємо на опади – сніг з дощем, шквальний вітер до 20 метрів на секунду. Знизиться й температура: вночі до -4, вдень близько 0.

3 грудня 2010, 17:44

Нинішній стан житлово-комунального управління керівництво міста оцінює як близький до критичного

Втім, говорять, техніка до прибирання снігу готова, піщано-сольової суміші має вистачити. Це, нагадаємо, стане можливим завдяки перерозподілу 400 тисяч гривень на житлово-комунальну сферу за рахунок резервного фонду.

3 грудня 2010, 17:44

Одному з найвідоміших технічних вузів України виповнюється 80 років

Такий вік для навчального закладу – не жарти. З часів заснування виш пройшов усі етапи становлення, аж доки не став гордо носити ім'я Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка. На заходах, присвячених ювілею, побували наші журналісти.

3 грудня 2010, 18:07