Архів новин за 9.11.2010

9 листопада – одне з наймолодших українських свят – День слов'янської писемності

За ініціативи товариства «Просвіта» та указом Президента України запроваджене воно у 1997 році. Щоб нагадати землякам, що вони – нащадки винахідників письма і привернути увагу до сучасних мовних проблем.

9 листопада 2010, 17:28

Останнім часом різко зріс показник сварок та скандалів між членами родин

Така тенденція підвищує і кількість зруйнованих стосунків. Взаєморозуміння та компроміси, вважають, – найкращий засіб зберегти сім'ю.

9 листопада 2010, 17:32

Бажання зігрітися призвело до смерті

Літня жінка, не маючи постійного місця проживання, ховалася від холоду в незачинені підвали полтавських будинків. Підвал по вулиці Балакіна став для неї останнім у житті.

9 листопада 2010, 17:35

У Полтавському педуніверситеті використовують тьюторство як фактор індивідуалізації навчального процесу

Тьютор – це педагог, який працює з кожним учнем особисто. Відтак, подібна практика знаходить масове використання у розвинених країнах світу. А от в Україні методика активно впроваджується саме у Полтавському педуніверситеті. Чергова Всеукраїнська наукова конференція на теренах вишу – тому підтвердження.

9 листопада 2010, 17:36

За минулий тиждень по медичну допомогу звернулося більше, ніж півтори тисячі полтавців

Більша половина з них – діти до 17 років. Діагноз, який поставили лікарі, – гострі респіраторні вірусні захворювання. Епідемії грипу минулорічних масштабів найближчим часом не очікують. І ціни на препарати, кажуть фахівці, залишаться сталими.

9 листопада 2010, 17:36

У Полтаві школярів американці взялися навчити економити енергію

Україна споживає енергії стільки ж, скільки Японія, а виготовляє товарів набагато менше. Вихід один – навчитися економити. Чим менша людина, тим швидше навчається, тому і почали цей процес із учнів шкіл. За три роки в рамках Проекту «Реформи міського теплозабезпечення в Україні» американці навчать Україну економити. З подробицями Олена Ляшенко.

9 листопада 2010, 17:41