Архів новин за 8.11.2010

Кемеронів та Спілбергів відтепер виховуватимуть в обласному центрі: свою роботу розпочала Кіномайстерня CinemaHall

Щоб дізнатися якомога більше про кіно зсередини та зняти власний фільм, відтепер полтавцям треба не багато – лише власне бажання. Адже за ініціативою Кіномайстерні CinemaHall у Полтаві створено справжнісіньку Школу кіно, де як місцеві, так і приїжджі викладачі безкоштовно ділитимуться з кожним бажаючим знаннями про окремі етапи створення кінопродукції. Відкриття такої школи відбулося цими вихідними і присутні слухачі вже прослухали першу лекцію та розпочали працювати над створенням власної стрічки.

8 листопада 2010, 17:38

У Полтаві учням шкіл обирати професію допомагають термінали

Із закінченням навчання у школі перед кожним учнем постає вибір: яку професію обрати і куди піти навчатись далі. За когось оберуть батьки, але більшості допоможуть визначитися працівники державної служби зайнятості.

8 листопада 2010, 17:41

В Хоролі, заступаючись за дівчину, 17-річний юнак підрізав свого товариша, а потім сам викликав швидку та міліцію

Хлопець кається у здійсненому, а потерпілий, стан якого стабільний, майже вибачив свого кривдника.

8 листопада 2010, 17:44

Незвичайна ситуація склалася у Полтаві у стосунках одного з приватних підприємців та податкової міліції

Адже, за інформацією прес-служби Полтавської податкової міліції, на одному з місцевих та на загальнонаціональному каналі було показано сюжет про викриття підприємства з нелегального виробництва тротуарної плитки. Але, як з'ясувалося згодом, за словами того самого підприємця, така інформація є наклепом на його діяльність, адже усі відповідні дозвільні документи він має. Подробиці цієї історії – у наступному сюжеті.

8 листопада 2010, 17:46

Полтаву у 43-му визволяв не Зигін

Кожного свята, коли згадується Перемога над німецько-фашистськими загарбниками, полтавці несуть квіти до пам'ятника Зигіна. І думають, що він очолив війська, які визволили місто 23 вересня. Справжньому визволителю Полтави пам'ятника немає. Більше того – реанімація доброго імені цієї людини почалася зовсім недавно.

8 листопада 2010, 17:47

Конкурс академічного сольного співу серед дітей та юнаків пройшов у Полтавському музучилищі імені Лисенка

Діти представляли на розсуд жюрі пісні класиків та народні пісні в інструментальних обробках. Суттєва ознака конкурсу та відмінність від інших вокальних фестивалів, вважають організатори, – відсутність фонограм та лише так званий «живий» акомпанемент.

8 листопада 2010, 17:51

Секретарем міської та головою обласної рад будуть регіонали

Принаймні, на це сподівається губернатор Олександр Удовіченко.

Партія регіонів здобула на місцевих виборах 31 жовтня гідний результат. Втім, хоч у Полтавській облраді у представників означеної політсили буде майже половина мандатів, знову очолити орган місцевого самоврядування нинішній губернатор Полтавщини Олександр Удовіченко не збирається. Про це керівник облдержадміністрації повідомив на прес-конференції. Втім, говорить губернатор, члени Партії регіонів докладуть зусиль, аби і керманичем обласної ради, і секретарем ради міської стали представники саме їхньої політсили.

8 листопада 2010, 17:53

Зливова каналізація міста готується до зими

Регулярно, відповідно до графіка, бригади працівників комунального підприємства «Міська шляхово-експлуатаційна дільниця» розчищають від різного непотребу зливоприймачі міста. Все, аби за опадів вода не стояла калюжами на вулицях. У понеділок працювали на вулиці Зіньківській.

8 листопада 2010, 17:55

Мешканці мікрорайону Сади-1 понад два місяці грають в «російську рулетку»

«Нам просто страшно ходити цією дорогою, допоможіть у вирішенні нашої проблеми» – саме з такими словами до редакції нашої студії звернулись мешканці мікрорайону Сади-1. Вони переконують: ходити дорогою додому небезпечно, аварійне дерево поблизу навчального закладу тримається на електричних дротах і щомиті загрожує впасти. В ситуації розбиралася наша знімальна група.

8 листопада 2010, 17:57