Архів новин за 6.11.2010

Щороку у листопаді Православна Церква поминає померлих

Раніше субота перед 8 листопада вважалася днем, коли згадують воїнів, загиблих на полі брані. Бо вона пов'язана із ім'ям Димитрія Солунського – покровителя воїнів.

6 листопада 2010, 13:54

Спроби схуднути та позбутися зайвих кілограмів чи сантиметрів частенько стають ідеєю фікс як жінок, так і чоловіків

Та чи корисно сідати на дієту й швидко скидати вагу, і чи можна вважати православний піст ще одним засобом голодування, знає Віталій Улибін.

6 листопада 2010, 13:56

Полтавські художники продовжують відзначати ювілейну дату

Нагадаємо, цьогоріч виповнюється 40-ва річниця заснування Полтавської обласної спілки художників України. Після урочистостей у місті, готуються відзвітувати й на державному рівні – в Києві.

6 листопада 2010, 13:58

Полтавці визначаються з новорічними турами

Новорічні свята не за горами. У Європі час активної підготовки уже настав – ялинкові прикраси та подарунки заполонили полиці магазинів. У нас же про Новий рік поки що нагадують тільки поява спеціальних маршрутів у турагентствах. Більше про них та про відпочинок узимку – Олена Ляшенко далі.

6 листопада 2010, 14:02

Ця хвороба актуальна завжди, поняття сезонності їй не властиве

Хтось не звертає уваги на інформаційні стенди, інші – нехтують необхідними профоглядами. Як правило, увагу звертають тільки тоді, коди вже захворіли на туберкульоз. Більше про небезпечність захворювання, методи профілактики і діагностики для дорослих і малечі – в сюжеті Крістіни Криженко.

6 листопада 2010, 14:06

Важкі часи настають для комунальників

Попереду – зима зі снігами та ожеледицями, і осінь, коли наряду зі звичайним сміттям доводиться прибирати й опале листя. Втім, у більшості зі своєю роботою вони справляються успішно. Про те, як прибирають листя у Полтаві – наш наступний сюжет.

6 листопада 2010, 14:08

У Полтаві починає роботу безплатна Школа літератури та журналістики

У Полтаві є чимало молоді, яка має талант до слова. Втім, багатьом з них бракує базових знань з написання твору, досвіду літературної діяльності. Так вважає співорганізатор Школи літератури і журналістики у Полтаві Олена Задорожна. Навчання у закладі, не сумнівається Олена, допоможе молоді набути корисних знань, які надалі знадобляться в роботі зі словом.

6 листопада 2010, 14:48

Для вихованців ДЮКу «Господарочка» уік-енд – привід для веселих конкурсів та змагань

От і 6 листопада у закладі відбувся міні-концерт під назвою «Курчат по осені рахують...». Олександр Крумін та Сергій Сепітий знають: полтавські дітлахи мають талант.

6 листопада 2010, 15:01