Архів новин за 5.11.2010

«Літературні зорепади Володимира Мирного» мали нагоду спостерігати поціновувачі таланту письменника у приміщенні обласної бібліотеки Котляревського

Там відбувся творчий вечір митця з нагоди його 75-річного ювілею. До цієї дати Володимир Мирний презентував землякам нову книгу – «Стукати у брами...».

5 листопада 2010, 17:23

«Молодь поводиться неправильно»

Таку фразу від старших людей сьогоднішні тінейджери чують чи не щодня. Наші журналісти спробували дізнатися, як саме проводять дозвілля студенти нашого міста та чи раціонально використовують свій вільний від навчання час.

5 листопада 2010, 17:25

Злодій, грабуючи помешкання, не встиг завершити почате через страх перед господаркою оселі

Цей випадок був би звичайною крадіжкою, якби не одне «але»: злодій, який заліз до помешкання у селищі Губарівка на Новосанжарщині, не встиг завершити почате, бо... злякався господарки оселі. Втім, далеко втекти правопорушнику все-одно не вдалося – вже за кілька годин хлопчина потрапив до рук правоохоронців.

5 листопада 2010, 17:28

Осіння пора – час побутових алергій

Фахівці зазначають: більшість людей із симптоматикою саме побутової алергії не звертаються по допомогу, оскільки плутають її зі звичайною простудою. Тему досліджували наші журналісти.

5 листопада 2010, 17:30

Падіння з верхівки дерева в одному з житлових дворів міста закінчилося м'якою посадкою в натягнуту ряднину

Три доби просидівши на дереві, рудий кіт врятований працівниками МНС та небайдужими мешканцями. Як рятували горе-альпініста – дивіться в сюжеті Віталія Улибіна.

5 листопада 2010, 17:35

Ось уже вдванадцяте у першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери

Відтак, напередодні свята вітання отримують ті, в основі трудової діяльності кого – гуманізм та чуйність до людей. Чимало представників цієї професії і в Полтаві. На вшануванні соцпрацівників Ленінського району міста побувала і наша знімальна група.

5 листопада 2010, 17:43

5 листопада 1935 року у Києві відкрили першу у нашій державі тролейбусну лінію

Тоді столицею України почали рухатися 4 одиниці електротранспорту моделі «ЛАзар КаганОвич-5». Історія тролейбусного господарства Полтави бере свій початок на 28 років пізніше, втім, фахівцям комунального підприємства «Полтаваелектроавтотранс» теж є що згадати.

5 листопада 2010, 17:46

Допомоги з-за кордону чекає парк на Полі Полтавської битви

Слава про його занепад докотилася і до Німеччини. Лісничий одного із містечок цієї країни приїхав до Полтави – історико-екологічну пам'ятку подивитися і дітей, які за неї вболівають, підтримати.

5 листопада 2010, 17:48

5 листопада офіційно, відповідно до Закону України «Про вибори», повинні бути оголошені остаточні результати місцевих виборів, що відбулися 31 жовтня 2010 року

За результатами, що надала міська виборча комісія, відтепер у Полтаві офіційно визнано переможців виборчих перегонів, які займуть свої посади після першої сесії Полтавської міської ради шостого скликання. Результати волевиявлення громади міста – у сюжеті Руслана Гунька.

5 листопада 2010, 17:50