Архів новин за 4.11.2010

4 листопада православні віряни вшановують ікону Казанської Божої Матері

Вірять, що вона наділена особливми властивостями. Про історію знаходження образу Богородиці – далі у випуску.

4 листопада 2010, 17:03

Сьогодні – День залізничника

4 листопада 2010, 17:03

Те, що здається серйозним, тут втрачає свою важливість

На перший план виходять речі, на які звертати увагу не прийнято. Те, що заважає нормально жити і працювати, допомагає виявити і подолати Арт-терапія. Метод, що підходить і людям із залежністю, інвалідам і тим, у кого просто немає настрою.

4 листопада 2010, 17:04

Якісно навчати дітей із особливими потребами вчаться педагоги Полтавщини

Що для цього є, чого не вистачає і що необхідно зробити, щоб навчальний процес був доступним для усіх, обговорювали на семінарі у 39 спеціалізованій школі.

4 листопада 2010, 17:05

Міліція продовжує боротьбу у напрямку протидії стихійної торгівлі

Цього разу правоохоронці навідалися на стихійний ринок у селищі міського типу Градизьк. Під час рейду було вилучено з продажу рибну продукцію, яка реалізувалася без відповідних супровідних ветеринарних документів. Окрім цього, міліціянти при перевірці рибопереробних підприємств виявили 2900 кілограмів рибної продукції, на яку у власника підприємства були відсутні документи, що засвідчують походження, безпеку та якість.

4 листопада 2010, 17:07

Україну у 2012 році очікує другий в історії держави перепис населення

У Китаї розпочали, напевно, найглобальніший проект останнього десятиріччя в країні – перепис населення. В Україні ж востаннє перепис проводили у 2001 році, а зважаючи на те, що перепис за міжнародними нормами потрібно проводити кожні 10 років, наступний відбудеться вже незабаром. Коли і як пройде майбутній перепис населення, у нашому наступному матеріалі.

4 листопада 2010, 17:07

10 листопада розпочнеться реєстрація на пробну сесію зовнішнього незалежного оцінювання

Про підготовку до проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2011 році та про зміни, внесені до нормативної бази ЗНО, сьогодні говорили в Головному управлінні освіти та науки в Полтавській області. Тут відбулася прес-конференція директора Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти Марини Горбенко-Хвастунової.

4 листопада 2010, 17:09

Четверте листопада у Полтаві стало днем закритих магазинів та порожніх ринків

Таким чином малі підприємці міста, як і їх колеги по всій Україні, протестували проти прийняття нового Податковго кодексу, запропонованого членами нинішнього Кабміну. Власники торгових точок не сумніваються: якщо документ ухвалять, їм доведеться згорнути власну діяльність.

4 листопада 2010, 17:25