Архів новин за 3.11.2010

Настають холоди, опадає листя і відлітають у вирій пташки

За такими ознаками ми звикли асоціювати осінь іще з дитинства. Якщо із холодами та листям усе зрозуміло, то стосовно пташок можна посперечатися. Спеціалісти кажуть: відлітати у теплі краї вони починають набагато раніше, влітку.

3 листопада 2010, 17:28

Члени цієї незвичної родини усі, як один – лауреати мистецької премії імені Котляревського

Бо ж кожен з сім'ї Пілюгіних має суттєві творчі надбання. Зокрема, як голова родини Євген Пілюгін, так і його донька Наталя Дмитренко роками займаються килимарством. А пан Євген ще й вірші віднедавна пише. Цього разу члени мистецької сім'ї вирішили презентувати власну творчість студентам.

3 листопада 2010, 17:29

Рівно 107 років тому нідерландський фізіолог Віллем Ейнтховен сконструював прилад для реєстрації електричної активності серця

А вже в 1906 вперше використав його в діагностичних цілях. Як розвивалася кардіографія упродовж століття та які нові можливості втілюють сьогодні за допомогою нових технологій, дізнавалися наші кореспонденти.

3 листопада 2010, 17:32

3 листопада – професійне свято ракетників і артилеристів

А ще – офіцерів, прапорщиків, курсантів, службовців віськової служби за контрактом та строкової служби, ветерани війни, праці і Збройних Сил України. Про ракетні війська та артилерію на Полтавщині – наш наступний сюжет.

3 листопада 2010, 17:35

Повноцінне харчування – запорука здоров'я та працездатності

Особливо необхідне та актуальне воно для школярів та студентів. Скільки коштує студентський обід у їдальні вищого навчального закладу та чи можна ним наїстися з користю, дізнавася Віталій Улибін.

3 листопада 2010, 17:36

Більше 50 вчених з різних областей України та з-за кордону зібрав у приміщенні ПНТУ імені Кондратюка Всеукраїнський науковий семінар з геотехніки

Те, що саме цей виш приймає такий важливий науково-практичний захід, – не випадковість. Адже полтавська школа геотехніки, зокрема, школа Полтавського національного технічного університету, – одна з провідних в Україні.

3 листопада 2010, 17:38

Продовжити відпочинок, катаючись на чужому автомобілі, вирішив мешканець Полтави

Справа за думкою не забарилась, тож усю ніч він пересувався на викраденій автівці. Однак, після вдалої нічної прогулянки молодик вирішив в кращих традиціях американських фільмів позбутися головного доказу – транспортного засобу. Вже після затримання правоохоронці з'ясували: це – не перша нічна прогулянка чоловіка. Більше про це – у наступному сюжеті.

3 листопада 2010, 17:41

Спалювати листя у межах міста власнику ділянки може коштувати від 340 гривень штрафу

Від 340 до 1700 гривень може сплатити порушник чинних правил благоустрою. Нині, в осінній період, наголошують фахівці профільної інспекції, особливо актуальною є 152 стаття документу, що передбачає адмінстягнення за спалювання листя, сміття і деревини на території міста.

3 листопада 2010, 17:43

Тепер безкоштовно в автобуси СП «УМАК» ветерани праці – ні ногою

У середу до редакції нашого телеканалу звернулися декілька літніх полтавців. Жінки здивовані: ще вчора їздили кільцевим маршрутом в автобусах СП «УМАК» за посвідченням ветерана праці, а цього дня кондуктори почали вимагати плату за проїзд. На вимогу ж пред'явити документ, який би засвідчував факт скасування перевезення ветеранів праці в автобусах підприємства «УМАК», пасажири, кажуть, наражалися на відверті грубощі з боку кондукторів. Хто винен і що робити, з'ясовували наші кореспонденти.

3 листопада 2010, 17:45

У Полтаві триває підрахунок результатів місцевих виборів, що відбулися 31 жовтня

Попередньо про те, як проголосували виборці міста Полтава на виборах до Полтавської обласної ради по багатомандатним та одномандатним виборчим округам, а також попередні результати по районним виборчим комісіям до міської ради та на посаду міського голови дізнавався Руслан Гунько.

3 листопада 2010, 18:30