Архів новин за 2.11.2010

Цей вид одержимості психологи і священики виділили не так давно

Бо з'явився він зі стрімким розвитком цивілізації. На перший погляд, ігроманія здається невинним захопленням, проте фахівці її вважають іще страшнішою, ніж наркоманія та алкоголізм.

2 листопада 2010, 17:04

Синдром хронічної втоми – стан, котрий спіткає багатьох наших сучасників

Втомитися, говорять фахівці, можна, в першу чергу, від роботи, від безгрошів'я, від проблем у родині, а також... від виборів. Як не потрапити в тенета втоми та, з іншого боку, швидко з них вирватися, знає Олександр Крумін.

2 листопада 2010, 17:07

«Ти – у кіно, кіно – у тобі» – такий слоган має Всеукраїнський некомерційний проект «Кіномайстерня «Cinemahall»

Його мета – об'єднати в одному місці людей, які бажають творити кіномистецтво власноруч. З 26 березня 2010 року осередок кіномайстерні діє і у Полтаві. А днями тут завершили набір бажаючих до Школи кіно.

2 листопада 2010, 17:12

На початку листопада медики очікують першу хвилю сезонного захворювання на грип та ГРВІ

Втім, звертаючись по допомогу у лікуванні вірусних інфекцій, пацієнти також проходять профілактику інших захворювань, аби вчасно їх попередити. Більше про такі профогляди і порядок їх проведення – далі у випуску.

2 листопада 2010, 17:14

Один мільйон гривень зберігав на своєму горищі 37-річний лубенчанин

Еквівалентом цієї суми виявилося понад 120 кілограмів готової до продажу маріхуани. Перетерту коноплю чоловік зберігав на горищі приватного будинку, в якому проживав з родиною.

2 листопада 2010, 17:16

У Полтаві подешевшали овочі

Позаду залишилися заготівельні роботи овочів та фруктів. Разом із цим, відбулося і значне зниження цін на продукцію сільгоспвиробництва. На скільки здешевшали картопля, буряк та морква, дізнавалися сьогодні наші журналісти безпосередньо від продавців оптового овочевого ринку.

2 листопада 2010, 17:17

Шляхово-експлуатаційна дільниця до зими готова: суміші на посипання доріг тут заготовили вдосталь

У понеділок наші журналісти досліджували тему погоди, яка чекає на нас майбутньої зими. Працівники ж міської ШЕД на прогрози не зважають, а запасаються піщано-сольовою сумішшю, аби тієї вистачило на всю зиму. Скільки вже готові висипати суміші на дороги міста, якщо сніг випаде навіть завтра, знає Крістіна Криженко.

2 листопада 2010, 17:19

Чинний мер Андрій Матковський на прес-конференції визнав попередні результати виборів у Полтаві

У вівторок чинний міський голова Андрій Матковський провів прес-конференцію, де визнав попередні результати виборів у Полтаві і перемогу на них Олександра Мамая. За його словами, за останні роки в місті було зроблено немало і депутати наступної, 6-ї каденції отримають непогане «придане» від попередньої влади.

2 листопада 2010, 17:21

У Полтаві завершують свій підрахунок протоколів з виборчих дільниць усі три районні виборчі комісії

Як повідомив нашим журналістам голова Полтавської міської виборчої комісії Григорій Олійник, наразі підвозять остаточні результати з Ленінської районної комісії, а результати від Київської та Октябрської будуть у міськвиборчкомі вже 3 листопада. Саме тоді і зведуть сумарні підрахунки результатів місцевих виборів 2010 року по місту.

2 листопада 2010, 17:23