Архів новин за 1.11.2010

Екстремальне літо цього року змушує чекати на таку ж люту зиму

Клімат змінюється, пояснюють екологи. Серед причин називають і течію Гольфстрім, і обертання Землі навколо Сонця, і людський фактор. Сама ж природа заспокоює: зима буде м'якою. Усі прикмети на те вказують.

1 листопада 2010, 17:05

1 листопада 16 років тому, у 1994 році, з'явилося свято Всесвітній день вегана

Саме цього дня Веганське суспільство відзначало своє 60-ліття. Саме слово «веган» було утворене Дональдом Уотсоном з перших трьох і останніх двох літер англійського слова «vegetarian», що в перекладі означає «вегетаріанець». Чи властивий такий спосіб життя сучасним українцям – тему досліджували наші журналісти.

1 листопада 2010, 17:08

За вільну від тютюнового диму Україну, чи хоча б за вільні 200 метрів біля навчальних закладів бореться одноіменна Коаліція організацій

Щоб забезпечити людям чисте повітря, активісти звернулися до всіх управлінь освіти і науки України.

1 листопада 2010, 17:18

У перший день після місцевих виборів відпочиває полтавська малеча, а саме – учні навчальних закладів

Згідно із відповідним розпорядженням, осінні канікули подовжили на один день і на навчання школярі вийдуть 2 листопада. Тим же, хто ще не поповнив учнівські лави, садочки як завжди по буднях відкривають свої двері. Один із звичайних робочих днів дошкільнят 80-го закладу бачила і наша знімальна група.

1 листопада 2010, 17:21

«Дороги, що нас обирають» – саме таку назву має фільм, продемонстрований працівниками міліції в навчальних закладах Полтави

Два життя в одній стрічці мають допомогти підростаючому поколінню зробити вибір у складних життєвих ситуаціях. Один день з життя звичайного школяра та ув'язненого колонії – два світи, межа між якими дуже тонка.

1 листопада 2010, 17:22

В одному з кабінетів Малої академії мистецтв імені Раїси Кириченко незабаром розпочне свою роботу клас народної артистки СРСР Клари Лучко

Перші експонати цього меморіального музею привезла до Полтави представниця нашого земляцтва в Москві Наталія Кива.

1 листопада 2010, 17:24

На нинішніх виборах до місцевих рад політична партія «Фронт змін» впевнено посідає 3 місце після Партії регіонів та Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина»

Такі дані наводить голова Полтавського обласного осередку політсили Валерій Головко. Результат закономірний, говорить пан Валерій, як для сили, що сповідує демократичні цінності.

1 листопада 2010, 17:27

У Полтаві підбивають попередні підсумки місцевих виборів 2010 року

Наразі, хоча і обраховано приблизно 50% бюлетенів, але вже можна говорити про системні попередні підсумки. Наші журналісти звернулись до Київської, Ленінської й Октябрської районних виборчих комісій та до декількох партій, що проводили паралельний підрахунок голосів.

1 листопада 2010, 17:38