Архів новин за 8.10.2010

Проблемна, зате перспективна

Регіональна журналістика має усі шанси набути статусу національного - історія знає такі приклади. Що для цього слід зробити - розглядали кілька поколінь журналістів на спеціальному форумі.

8 жовтня 2010, 17:46

Троє людей загинуло в результаті ДТП на автодорозі Суми-Полтава

Водій легкового автомобіля та двоє його пасажирів померли на місті пригоди. Деталі трагічного випадку дізнайтеся з наступного матеріалу.

8 жовтня 2010, 17:49

У Полтавській області за останні 8 місяців спостерігається тенденція до зростання рівня злочинності серед учнівської молоді

Щоб попередити її, в Октябрському районі міста Полтави зібрали міжвідомчу нараду, на якій визначили основні пріоритетні напрямки попередження злочинності серед молоді.

8 жовтня 2010, 17:54

В Українській медичній стоматологічній академії опікуються не тільки навчальним процесом своїх студентів

Для зручності перебування іноземної молоді, що навчається на різних факультетах вишу, регулярно проводяться зустрічі із правоохоронними органами. Про їх мету – далі у випуску.

8 жовтня 2010, 17:55

Те, проти чого протестували тисячі представників малого бізнесу по всій Україні, сталося

Верховна Рада підтримала у першому читанні проект Податкового кодексу, внесений Кабміном Миколи Азарова. Ініціатор всеукраїнського страйку «Зупинимо податковий терор» Андрій Мартенс б'є на сполох: з прийняттям цього документу, певен кандидат у мери Полтави, великий бізнес просто поглине малий.

8 жовтня 2010, 18:04

У приміщенні Полтавської обласної ради відбувся другий тур спільного засідання постійних комісій

Його присвятили розгляду питань, внесених до проекту порядку денного другого пленарного засідання 28-ої позачергової сесії обласної ради.

8 жовтня 2010, 18:05

Полтава – достойний конкурент німецьким, італійським, шведським містам на ринку гальмівних детелей для автомобілів

На Автоагрегатному заводі виготовляють деталі не тільки для наших вантажівок та автобусів, але і для експорту за кордон. До того ж, незабаром водії матимуть змогу отримати комплексну гальмівну систему.

8 жовтня 2010, 18:05

Прорив магістрального теплопроводу ледь не залишив без тепла 8 будинків мікрорайону Сади-1

На десять днів раніше, ніж зазвичай, розпочали в Полтаві опалювальний сезон. Проте, прорив магістрального теплопроводу від однієї з котелень міста, порушуючи всі плани, ледь не залишив без тепла 8 будинків мікрорайону Сади-1. Оперативність та злагодженість дій аварійної служби дали змогу відновити теплопостачання уже сьогодні.

8 жовтня 2010, 18:06

Вдень і вночі виходять на боротьбу з порушниками фахівці інспекції по контролю за благоустроєм та санітарним станом Полтави

Восени роботи у них більшає, адже мешканці приватного сектору не поспішають вивозити органічний непотріб з власних ділянок у законний спосіб, натомість виходячи з ситуації, так би мовити, «по-нашому».

8 жовтня 2010, 18:09

Гаряче нині у дворових проїздах міста

Тут продовжується ремонт дорожнього покриття. Загалом по місту працює 5 бригад шляхового підприємства. Спостерігала за роботою дорожників і наша знімальна група.

8 жовтня 2010, 18:10