Архів новин за 6.10.2010

Туризм – один із кроків до фізичного здоров'я та всебічного розвитку дітей

В цьому переконані організатори 3-го туристичного зльоту полтавських шкіл. Підбиття підсумків останнього пройшло на подвір'ї загальноосвітньої школи №15.

6 жовтня 2010, 17:41

До свого професійного свята керівники ДП «Полтавастандартметрологія» провели прес-конференцію

Про порушення, з якими стикаються у роботі з несумлінними виробниками, та недосконалість законодавства споживчої тематики знають наші журналісти.

6 жовтня 2010, 17:43

Полтавки зробили чоловікам-кандидатам у мери пропозицію, від якої неможливо відмовитися

Так учасниці жіночого форуму назвали Меморандум про чесність, відкритість та відповідальність та свої слова та дії перед міською громадою. Подробиці - у сюжеті Олени Ляшенко.

6 жовтня 2010, 17:45

«Полтаві - працьовиту владу»

Із таким гаслом іде на вибори міського голови один із кандидатів Валерій Асадчев. І обіцяє, що його програмою буде продовження зроблених справ. А подробиці розповів журналістам на прес-конференції.

6 жовтня 2010, 17:49

6 жовтня офіційно закінчується термін реєстрації кандидатів у депутати до міських, районних у містах рад та кандидатів на посаду міських голів

Але лише 8 жовтня можна буде стверджувати, що реєстрація завершилася остаточно. Адже саме 8 жовтня спливає термін розгляду повторних подАнь і місцева виборча комісія ухвалить остаточний список кандидатів. Та вже зараз у Полтавській міській виборчій комісії є деякі проміжні результати. Про них – у наступному сюжеті.

6 жовтня 2010, 17:53

У 2011 році розвиток інформаційної сфери в Полтавській області дещо загальмується

Адже за змінами та доповненнями до Програми розвитку інформаційної сфери, книговидання та книгорозповсюдження на 2008-10 роки, яка винесена на розгляд другого засідання 28 сесії обласної ради, фінансування скоротиться майже на пів-мільйона.

6 жовтня 2010, 17:56

Плюс ще 57 тисяч гривень на рахунок комунального підприємства «Декоративні культури»

Ці кошти останнє отримає в якості відновної вартості за видалення зелених насаджень. В подальшому ж гроші витратять на саджанці дерев. Про це та інші питання, що розглядались на порядку денному засідання Полтавського міськвиконкому, – далі у випуску.

6 жовтня 2010, 17:58

У Кобищанах на дитячому майданчику встановили невеличкий паркан

Контролювати роботу працівників житлово-комунального господарства необхідно навіть у найменших дрібницях – так вважає міський голова Андрій Матковський. І в цьому місцевій владі допомагають мешканці тих чи інших районів. Саме за допомогою їх прискіпливого контролю влада бачить, як швидко та якісно виконуються усі обіцянки. У Кобищанах на дитячому майданчику ще під час відкриття мешканців запевнили, що тут встановлять невеличкий паркан. Чи виконали обіцянку працівники ЖЕДу, перевіряв особисто мер міста.

6 жовтня 2010, 18:00

«Зніму квартиру», «виконаємо ремонтні роботи», «продам мопед» - таких оголошень по Полтаві розклеяно тисячі

Втім, часто подібні міні-рекламки наліплюють на парканах, водостічних трубах, електрощитових, тобто, у місцях, для такого зовсім не призначених. Відтак, маємо порушення адміністративного законодавства, а звідси - підвищену увагу до стихійних рекламодавців з боку інспекторів по контролю за благоустроєм Полтави.

6 жовтня 2010, 18:01

В Полтаві оголосили війну

Міський голова Андрій Матковський розпочав активну боротьбу із різким похолоданням. І хоча першопричину у вигляді зміни погоди ліквідувати тяжко, втім, забезпечити теплом оселі полтавців, впевненний, просто необхідно.

6 жовтня 2010, 18:02