Архів новин за 5.10.2010

Вчитися ніколи не пізно

Саме під таким лозунгом у Полтавській гімназії №33 провели оригінальний навчальний захід: науку на ньому пізнавали не діти, а вчителі іноземних мов з усього міста. Мета – покращити та систематизувати рівень молодих вчителів іноземних мов. Про роботу зі спеціалістами та нововведення у викладанні іноземної мови у Полтаві – в нашому наступному сюжеті.

5 жовтня 2010, 15:39

Розпочався творчий сезон Народного артиста України Германа Юрченка

Перший концерт, що вже традиційно пройде під брендом «Уроки добра від Германа Юрченка», музикант присвятив відомому диригенту Богодару Которовичу, який неодноразово виступав у нашому місті.

5 жовтня 2010, 15:41

130 кілограмів зіпсованої м'ясної продукції мало не потрапили на столи мешканців Полтави

Працівники ветеринарної міліції виявили просрочений товар в холодильнику одного із закладів громадського харчування міста.

5 жовтня 2010, 15:44

Із виходом на пенсію життя тільки починається

Особливо, якщо є улюблена справа і можливість про себе заявити. Наприклад, на фестивалі «Літа на осінь повернули» – для людей мудрого віку.

5 жовтня 2010, 15:46

У Полтаві готуються до фестивалю «Пісенні крила Чураївни»

Майстер-клас для вихованців шкіл естетичного виховання, вшанування пам'яті Раїси Кириченко. Це все – фестиваль «Пісенні крила Чураївни». Його проведення у Полтаві – на стадії активної підготовки.

5 жовтня 2010, 15:47

Губернатор Полтавської області Олександр Удовіченко зустрівся із Надзвичайним та Повноважним послом Нідерландів в Україні Пітером Яном Волтером

В рамках зустрічі високопосадовці обговорили питання можливої співпраці між обласною владою та нідерландськими інвесторами.

5 жовтня 2010, 15:49

У Полтаві з п'ятниці тимчасово перестали випускати свою продукцію хлібзаводи №1 і 3 «Полтавського хлібокомбінату»

Причина їх зупинки – банальна для наших реалій: відключення від газопостачання. Проблема, з якою зіткнулося одне з найбільших постачальників хліба в Полтаві, не залишилася непоміченою. Тим більше, говорять представники міської влади, що її наразі вдалося остаточно вирішити.

5 жовтня 2010, 17:36

Понад 40% води втрачається на шляху до споживача

Як підвищити ефективність роботи водопровідно-каналізаційного господарства держави? Відповідь на це питання намагалися знайти керівники профільних підприємств України на чолі з Міністром з питань житлово-комунального господарства Юрієм Хівричем. Провести ж робочу нараду саме у Полтаві вирішили не випадково: місцевий «Водоканал», певні фахівці, – одне з провідних підприємств галузі, і у полтавських колег є чому повчитися.

5 жовтня 2010, 17:39

Мешканці Полтави одними з перших в Україні будуть з теплом

Вже зараз в місті працюють бригади по розпломбуванню сезонних котелень. Наразі з 60 розпломбовано 48. У першу чергу теплопостачання подається у лікувальні заклади, заклади освіти та соціального призначення. Особисто перевіряв вчасність введення в дію котелень Полтавський міський голова Андрій Матковський.

5 жовтня 2010, 18:00